Boks

Underground Boxing Night powraca! Już w kwietniu emocjonujące walki o wysoką stawkę!

Underground Boxing Night powraca! Zobaczymy kolejną edycję widowiskowych pojedynków bokserskich w nietypowej odsłonie, które odbędą się już 1 kwietnia.

Pierwsza edycja miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Wydarzenie wzbudziło ogromne emocje, gdyż nie są to typowe starcia pięściarskie w ringu. Arena, na której odbywają się pojedynki, mierzy zaledwie 3×3 metry, a zamiast lin pole walki ogradzają snopki siana.

Underground Boxing Night powraca!

Tym razem event odbędzie się w warszawskim Forcie Bema. Dojdzie tam do turnieju zawodników w kategorii do 91 kilogramów. Organizacja zapewnia mocną selekcję, więc poziom będzie naprawdę wysoki, a zestawienia elektryzujące.

Stawka jest wysoka, gdyż zwycięzca otrzyma dużą szansę na rozwój. Wyjedzie na obóz sportowy do Stanów Zjednoczonych, a opiekę nad zawodnikiem będzie sprawował Andrzej Fonfara były mistrz świata IBO w kategorii półciężkiej.

Turniej to nie wszystko. W rozpisce znajdą się również starcia dodatkowe. Organizacja zapowiedziała jeden extra fight w K-1 i trzy w boksie. W akcji zobaczymy m.in. Artura „Chuligana” Tomalę. Kibice mogą kojarzyć go z drugiej edycji GROMDY, kiedy to w turnieju zmierzył się z niepokonanym na gołe pięści Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Sprawdź!  Głowacki zakończył karierę! Czas na freak fighty? "Żeby otworzyć nowy rozdział życia, trzeba..."

Wydarzenie można obejrzeć poprzez transmisję PPV oraz na żywo! Bilety na galę Underground Boxing Night 2 kupisz – TUTAJ. Cena zaczyna się od 90 złotych.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.