Boks

„Chuligan” wraca do akcji! W GROMDZIE stoczył brutalną wojnę z „Don Diego”! Teraz zawalczy na Underground Boxing Night 2

Już 1 kwietnia powraca gala Underground Boxing Night. Ponownie zobaczymy pojedynki bokserskie w specjalnym wydaniu, a do akcji powraca „Chuligan”.

Pierwsza edycja odbyła się wrześniu 2022 roku. Gala przyciągnęła wielu kibiców i wzbudziła duże zainteresowanie, więc organizatorzy postanowili ponownie zapewnić widzom emocjonujące pojedynki na arenie mającej zaledwie 3×3 metry i otoczonej snopkami siana.

-> Wykup dostęp do Underground Boxing Night 2!

„Chuligan” powraca do walki

Ponownie w walce zobaczymy „Chuligana”, czyli Artura Tomalę, który na pierwszej edycji rozprawił się z Patrykiem Pawlikowskim. Fanatyk Radomiaka Radom wcześniej toczył także walki w innych formułach. Między innymi wziął udział w drugiej edycji GROMDY, podczas której zmierzył się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Mimo porażki Tomala zaprezentował się naprawdę dobrze. Jeden z najlepszych zawodników na gołe pięści w Polsce przyznał, że „Chuligan” postawił ciężkie warunki i był najtrudniejszym przeciwnikiem w turnieju. Co ciekawe, dotychczas nikt jeszcze nie pokonał Kubiszyna, który zawalczy z „Balboą” o mistrzowski tytuł.

Zawodnik Punchera Radom 1 kwietnia stoczy extra fight. Poza starciami dodatkowymi na kibiców czeka przede wszystkim 8-osobowy turniej. Stawka jest wysoka, więc każdy z zawodników da z siebie wszystko. Wygrany bowiem wyjedzie na 2-tygodniowy obóz do USA, gdzie będzie trenował pod okiem Andrzeja Fonfary.

Sprawdź!  Conor McGregor atakuje Floyda Mayweathera! "Pi***oli głupoty"

Przy okazji nadchodzącej gali organizatorzy przypomnieli pierwszy pojedynek „Chuligana”. Poniżej znajdziesz całą walkę, w której pokonał Pawlikowskiego.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.