Boks

Underground Boxing Night 2 – Karta walk. Kto walczy?

Gala Underground Boxing Night 2 odbędzie się już 1 kwietnia, czyli najbliższą sobotę. Wielkie wrażenia zapewni turniej oraz extra fighty. Jeden z nich będzie na zasadach K-1! Kto walczy na Underground Boxing Night 2?

Pierwsze wydarzenie Underground Boxing Night spodobało się kibicom wyjątkową oprawą oraz kwadratową areną 3×3 m, którą wyznaczają snopki siana. Medialną postacią organizacji jest Dawid Ambroziak, którego fani mogą kojarzyć ze świata freaków. Lokalizacją gali będzie warszawski Fort Bema, a wielkie emocje zwiastuje 8-osobowy turniej, o wysoką nagrodę. Zwycięzca uda się na obóz do samego Andrzeja Fonfary!

-> Zobacz Underground Boxing Night 2! <-

Kto walczy na Underground Boxing Night 2?

Poniżej sylwetki uczestników turnieju oraz extra fightów na gali Underground Boxing Night 2.

Zawodnicy turniejowi

 • Mateusz “Bodzio” Grochowski

„Bodzio” od wielu lat trenuje kick-boxing, w którym sięgał między innymi po Vice Mistrzostwo Świata. Mała arena nie jest mu obca – na pierwszej edycji Mateusz musiał uznać wyższość „Siexy”.

 • Adam Bylina
Sprawdź!  Witalij Kliczko o sytuacji w stolicy Ukrainy! "To jest jakiś horror. Putin jest chory psychicznie"

Nieustępliwy pięściarz z Białej Podlaskiej, który zawsze wywiera presję. Bylina trenuje boks aż od 16 roku życia, więc jego walki na pewno gwarantują emocje!

 • Hubert Łąkowski

Miejscowy fighter, który trenuje w Legia Fight Club. Hubert Łąkowski świetnie pokazał się podczas poprzedniej gali, więc wszyscy liczą na kapitalne KO również na Underground Boxing Night 2.

 • Artur Kamiński

Zawodnik Jiu Jitsu Kings może się pochwalić rekordem 6-3-1 w MMA. Kamiński prowadzi swój własny klub sportowy, a zatem można się spodziewać po nim świetnego przygotowania!

 • Adam Tutak

Trenujący na co dzień w Samuraju Sanok Adam Tutak jest aż sześciokrotnym mistrzem Polski juniorów w kick-boxingu! Do tego dołożył też liczne medale w boksie, z którym wiąże swoją przyszłość. Bardzo liczy na zwycięstwo w turnieju Underground Boxing Night 2 i wyjazd do Andrzeja Fonfary.

 • Hubert Krasuski

Zawodnik z Gdyni zaliczył już walki zarówno amatorskie, jak i zawodowe. Jeszcze w tym roku zdołał rozprawić się ze znanym z GROMDY i będącym aż 31 kg cięższym Piotrem „Bubu” Ćwikiem!

 • Piotr “Kliczko” Danelski

Fighter olsztyńskiego Arrachionu ma za sobą wiele walk w MMA oraz w boksie. „Kliczko” jest również trenerem boksu i trzeba będzie uważać na jego doświadczenie.

 • Marcin Majka
Sprawdź!  Znamy rywala Łukasza Różańskiego! Walka o pas WBC znów w Polsce

Zawodnik z Głogowa swoje umiejętności szkoli w AK Champion, a pierwszą walkę stoczył mając zaledwie 13 lat! Już teraz w ringu olimpijskim ma ich na koncie 70, a na swoim koncie wiele tytułów pięściarskich.

Uczestnicy extra fightów

 • Artur „Chuligan” Tomala

Znany z pierwszej edycji Underground Boxing Night zawodnik Punchera Radom dał się też poznać w walkach na gołe pięści. „Chuligana” cechuje nieustępliwy charakter.

 • Mateusz „Shargi” Szargut

Zawodnik z Gliwic znany jest z udziału w ostatniej gali The War. „Shargi” pokonał tam przez TKO w 2. rundzie Bartosza Szachtę z Elany Toruń.

 • Dawid Rostek

Weteran 50. walk w amatorskim ringu prowadzi swój własny klub w Płońsku. Rostek trenuje od 14. roku życia.

 • Patryk Mielniczuk

Zawodnik warszawskiego Uniq Fight Club. Mielniczuk wielokrotnie ciężko nokautował swoich rywali i to samo planuje na Underground Boxing Night 2! Przeciwnicy muszą uważać na jego ciosy, które niemal zawsze trafiają w punkt.

 • Hubert Marcisz

Młody i charyzmatyczny fighter Kick-boxingu Małpka oraz Sportowego Zagłębia. Pochwalić się może tytułami mistrza Polski i mistrza świata WFMC!

 • Marcin Chraniuk

Kolejny z reprezentantów Legia Fight Club na Underground Boxing Night 2. Chraniuk nigdy się nie zatrzymuje i potrafi przetrwać nawet najcięższy moment w walce. Agresywny styl walki i skuteczne technika to coś na co jego rywale muszą bardzo uważać.

 • Michał Idziak
Sprawdź!  (VIDEO) Zaplątał się pomiędzy linami po ciężkich ciosach! Były mistrz świata chwilę wcześniej został niemal znokautowany na stojąco!

Znany z ringów bokserskich i występów w K-1 Michał również szkoli swoje umiejętności w Legia Fight Club. Ofensywny styl Idziaka na pewno spodoba się widzom Underground Boxing Night 2.

-> Wykup PPV na Underground Boxing Night 2! <-

Gala odbędzie się już w najbliższą sobotę, 1 kwietnia, o godzinie 20:00. Charakterystyczny ring 3×3 m ze snopków będzie rozstawiony w Forcie Bema w Warszawie. Prezesem Underground Boxing Night jest Dawid Ambroziak, który popularność zyskał w programie „Ex na Plaży”. „Ambro” sam na co dzień trenuje w klubie WCA, a we freak fightach może się pochwalić rekordem 4-2. W ostatniej walce na tyle mocno rozbił „Hecmana”, że ten nie był w stanie wyjść do drugiej rundy!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.