PRIME SHOW MMA

„Hecman” rozbity przez „Ambro”! Nie wyszedł do 2 rundy!

Tym razem na karcie walk gali Prime Show MMA 2 znalazło się wiele pojedynków nie w formule mieszanych sztuk walki, a w K-1 i boksie. Takie starcie stoczyli właśnie „Hecman” i „Ambro”.

Jakub Rygiel powrócił do klatki na drugi pojedynek w życiu. Wcześniej brał udział m.in. w turnieju PunchDown, a na pierwszej edycji Prime zmierzył się z Sebastianem Nowakiem. Debiutu w klatce nie wspomina jednak najlepiej, gdyż już w pierwszej rundzie leżał na deskach, a w kolejnej został znokautowany.

Tym razem walka odbyła się w formule bokserskiej. Pojedynek był zakontraktowany na 3 rundy po 3 minuty, a w oczach bukmacherów „Hecman”, który boks trenuje zaledwie od miesiąca, był ogromnym underdogiem.

Jego przeciwnik Dawid Ambroziak wszedł do klatki jako jeden z największych faworytów na całej karcie walk. Freak fighter zadebiutował jeszcze na pierwszej gali FAME i od tamtego czasu odniósł trzy zwycięstwa i poniósł dwie porażki. Pokonał Ozdobę, Szewczyka i Ciosa. Przegrał natomiast z „Don Kasjo” i Piotrem Szczurkiem. Tym razem według niemal wszystkich był pewnym zwycięzcą.

RELACJA

Runda 1:

Akcję rozpoczął Ambro, który trafił wiele mocnych ciosów. Dawid obijał bezbronnego rywala. HeCmAn trafiał pojedynczymi ciosami. Ambro ruszył z kolejną mocną szarżą. Po jednej z akcji Dawid zasypał kanonadą ciosów zamroczonego rywala, ale Jakubowi udało się przetrwać tą rundę.  Hecman z powodu problemów zdrowotnych nie został dopuszczony do kolejnej rundy.

Sprawdź!  (VIDEO) Adam Okniński chce wrócić na Prime MMA 5. Ma na oku spore wyzwanie! "Chętnie zawalczyłbym z..."

Dawid „Ambro” Ambroziak pokonał Jakuba „HeCmAna” Rygla przez TKO w 1 rundzie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.