PRIME SHOW MMA

„Hecman” rozbity przez „Ambro”! Nie wyszedł do 2 rundy!

Tym razem na karcie walk gali Prime Show MMA 2 znalazło się wiele pojedynków nie w formule mieszanych sztuk walki, a w K-1 i boksie. Takie starcie stoczyli właśnie „Hecman” i „Ambro”.

Jakub Rygiel powrócił do klatki na drugi pojedynek w życiu. Wcześniej brał udział m.in. w turnieju PunchDown, a na pierwszej edycji Prime zmierzył się z Sebastianem Nowakiem. Debiutu w klatce nie wspomina jednak najlepiej, gdyż już w pierwszej rundzie leżał na deskach, a w kolejnej został znokautowany.

Tym razem walka odbyła się w formule bokserskiej. Pojedynek był zakontraktowany na 3 rundy po 3 minuty, a w oczach bukmacherów „Hecman”, który boks trenuje zaledwie od miesiąca, był ogromnym underdogiem.

Jego przeciwnik Dawid Ambroziak wszedł do klatki jako jeden z największych faworytów na całej karcie walk. Freak fighter zadebiutował jeszcze na pierwszej gali FAME i od tamtego czasu odniósł trzy zwycięstwa i poniósł dwie porażki. Pokonał Ozdobę, Szewczyka i Ciosa. Przegrał natomiast z „Don Kasjo” i Piotrem Szczurkiem. Tym razem według niemal wszystkich był pewnym zwycięzcą.

RELACJA

Runda 1:

Akcję rozpoczął Ambro, który trafił wiele mocnych ciosów. Dawid obijał bezbronnego rywala. HeCmAn trafiał pojedynczymi ciosami. Ambro ruszył z kolejną mocną szarżą. Po jednej z akcji Dawid zasypał kanonadą ciosów zamroczonego rywala, ale Jakubowi udało się przetrwać tą rundę.  Hecman z powodu problemów zdrowotnych nie został dopuszczony do kolejnej rundy.

Sprawdź!  PRIME MMA - Wyniki ważenia NA ŻYWO!

Dawid „Ambro” Ambroziak pokonał Jakuba „HeCmAna” Rygla przez TKO w 1 rundzie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.