MMAUFC

Mistrz w narożniku mistrza – Kamaru Usman z mocnym wsparciem w walce z Jorge Masvidalem na UFC 261

Mistrz UFC w kategorii półśredniej – Kamaru Usman – będzie miał w swoim narożniku solidne wsparcie. Niepokonany od siedemnastu pojedynków Usman, będzie mógł liczyć na podpowiedzi innego mistrza UFC. Francis Ngannou, któremu Usman pomagał przygotowywać się do walki mistrzowskiej ze Stipe Miocicem, będzie jednym z członków kornera Nigeryjczyka.

Kamaru Usman był również w narożniku Ngannou podczas jego pojedynku rewanżowego z Miocicem, w którym Senegalczyk zdobył tytuł mistrzowski UFC. Predator nie pozostanie dłużny Usmanowi i sam pojawi się podczas jego pojedynku z Jorge Masvidalem.

Standardowo, w narożniku Kamaru Usmana staje jego brat, jednak tym razem nie będzie mógł przyjechać na walkę i to właśnie mistrz kategorii królewskiej zajmie jego miejsce.

Kamaru Usman mocno cieszy się na myśl o tym, że Ngannou stanie w jego narożniku i zważając na fakt, że wielu zawodników z Afryki odnosi ostatnio sukcesy na światowym poziomie, jest bardzo zmotywowany przed pojedynkiem z Masvidalem.

Kto lepiej zastąpi mojego brata, jak nie mistrz UFC? Przebywanie w pobliżu Francisa ogromnie mnie motywuje, tak samo jak fakt, że odnosimy sukcesy.

Do walki Usmana z Masvidalem dojdzie już za tydzień – 24 kwietnia – na UFC 261. Będzie to rewanż za starcie na UFC 251, gdzie lepszy okazał się obecnie panujący mistrz kategorii półśredniej.

Sprawdź!  OFICJALNIE: Starcie mistrzowskie - Weili Zhang vs. Rose Namajunas na UFC 261

Źródło: MMAFighting.com

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.