Wotore

„Ufol” wyjaśnia, jak trafił do KOTS: „Nie wiadomo, na co się piszemy. Wszystko jest podawane godziny przed walką”

Już 29 kwietnia odbędzie się gala WOTORE 5, na której ponownie na gołe pięści zawalczy Bartosz „Ufol” Kwiatkowski z Rzeszowa.

Zawodnik, który reprezentuje klub Street Autonomy Rzeszów, na ostatniej edycji zmierzył się z Michałem Więcławskim. Zwyciężył z „Komandosem” przed czasem, a sędzia przerwał walkę po tym, jak „Ufol” zasypał przeciwnika potężnymi ciosami.

Ma on także na swoim koncie pojedynek w King Of The Streets. W Amsterdamie zmierzył się z rywalem o pseudonimie „Calavaera 020” i w niecałe 2 minuty pokonał go przez TKO.

„Ufol” o kulisach walki w KOTS

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl zawodnik został zapytany o swój pojedynek w KOTS. „Ufol” wyjaśnił, w jaki sposób trafił do organizacji oraz jak wyglądają kulisy pojedynków.

– Propozycja padła przez to, że mój kolega złamał rękę na treningu i czy pójdę się za niego bić. No to skoro jest okazja, to czemu nie. Akurat byłem po walce, także stwierdziłem, że ok, bijemy się. Nie wiedziałem sam, na co się przygotować. Stwierdziłem, że dobra jedziemy, sprawdzimy. Każde doświadczenie się liczy. No i przygoda naprawdę fajna, podróż męcząca, bo to 24h w jedną stronę, prom plus samochód, także niezbyt wygodnie.

I tam naprawdę klimat jest ciężki do powtórzenia, bo to nie jest do końca tak, jakby się wydawało, że przyjeżdżamy, konferencja, tylko przyjeżdżamy, sms, bitka i do domu. Dlatego to jest fajne. Nie wiadomo w ogóle, na co się piszemy, gdzie jedziemy, bo wszystko jest podawane na godziny przed samą walką.

Wiemy, z kim będziemy walczyć, wcześniej z organizatorem to ustalamy, jeżeli przeciwnik zaakceptuje, to się dogadujemy, czy są poddania, czy nie ma, ale generalnie to chyba tylko to, bo nie ma zasad. To jest po prostu do nokautu, tylko niektórzy decydują się na poddanie albo ground and pound.

Już niedługo „Ufol” będzie mógł ponownie zaprezentować swoje umiejętności, tym razem na gali w Gdańsku. WOTORE 5 obejrzysz w systemie PPV – tutaj. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Szekspirowskim 29 kwietnia!

Sprawdź!  (VIDEO) "Venom" przed turniejem na gołe pięści: "Zasady są dla mnie stworzone. Bójek chuligańskich od dzieciaka było dużo"

Bilety dostępne w sprzedaży – tutaj!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „WOTORE PPV JUŻ DOSTĘPNE NA TV.WOTORE.COM 29 KWIETNIA”

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.