PRIME SHOW MMA

Jaś Kapela pobity pod sklepem! Są nagrania z ataku na zawodnika Prime Show MMA! [WIDEO]

Jaś Kapela pobity! Kontrowersyjny freak fighter opublikował na swoich social mediach nagrania, na których został zaatakowany przez przypadkowego mężczyznę.

Kapela to lewicowy działacz, który walczy dla organizacji Prime Show MMA. Nie cieszy się jednak dobrą opinią i znacznie więcej osób jest przeciwko niemu oraz wspiera jego rywali, niż mu kibicuje. Najpierw był atakowany podczas konferencji m.in. przez Ziemowita Kossakowskiego czy „Bagietę”. Teraz został pobity przez przypadkowego mężczyznę.

Sprawa miała dotyczyć ataków na Jana Pawła II. Kapela wielokrotnie obrażał papieża, a nawet ma wytatuowane na klatce piersiowej JP2GMD, co jest popularnym skrótem, obrażającym Karola Wojtyłę.

Teraz za swoją postawę wobec papieża Kapela został zaatakowany przez przypadkowego mężczyznę. Podszedł on do freak fightera i poprosił o zdjęcie i po włączeniu nagrywania wyprowadził kilka ciosów. Kapela wylądował na ziemi, a przed kolejnymi atakami uratował go jego pies.

Poniżej znajdziesz nagrania udostępnione przez samego Kapelę:

Zawodnik Prime Show MMA opublikował również zdjęcie swojej twarzy po całym zajściu:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.