UFC

UFC 301: Kowalkiewicz – Lucindo. O której walka? Gdzie oglądać?

Karolina Kowalkiewicz wystąpi na gali UFC 301, która odbędzie się dziś w nocy. Gdzie oglądać walkę Polki? Kiedy i o której godzinie?

Jedna z najbardziej doświadczonych polskich fighterek wraca do oktagonu! Karolina Kowalkiewicz już 9 lat walczy pod szyldem UFC, gdzie miała swoje wzloty i upadki. Jeszcze kilka lat temu dała fenomenalne show na spółkę z Joanną Jędrzejczyk, a później niczym feniks z popiołów podniosła się po serii pięciu kolejnych przegranych. Najbliższej nocy Kowalkiewicz zmierzy się z dużo młodszą Isamin Lucindą.

UFC 301: Kowalkiewicz vs. Lucinda: O której?

Pochodząca z Łodzi zawodniczka pozostaje niepokonana od 2022 roku. Wówczas jej rywalką była Felice Herrig, którą Kowalkiewicz poddała w 3. rundzie. Później Karolina zwyciężała z dwoma doświadczonymi zawodniczkami, a w październiku zmierzyła się z dużo młodszą Dianą Belbitą. W pojedynku byłych zawodniczek KSW lepsza okazała się Polka.

Podczas UFC 301 Karolina Kowalkiewicz znów zmierzy się z młodą fighterką. Różnica wieku między nią, a Isamin Lucindo wynosi aż 16 lat, ale nasza rodaczka widzi swoją przewagę w doświadczeniu. Brazylijka mimo zaledwie 22 wiosen na karku ma podobny bilans, co Polka. W UFC reprezentantka Kraju Kawy zaliczyła jedną porażkę i odniosła dwa zwycięstwa.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot gotowy na UFC 285! "Wychodzę, żeby skończyć tego gościa"

UFC 301: Gdzie oglądać na żywo?

Starcie z udziałem Kowalkiewicz to jedna z 13 walk karty UFC 301. Galę zakończą dwa emocjonujące starcia z udziałem Brazylijczyków. Najpierw do akcji powróci legendarny Jose Aldo, który po kilkuletnim rozbracie z MMA zmierzy się z Jonathanem Martinezem.

W main evencie dojdzie do pojedynku o pas kategorii muszej. Alexandre Pantoja przystąpi do kolejnej obrony, a w roli pretendenta wystąpi Steve Erceg. Australijczyk nie został jeszcze pokonany w oktagonie, a szansa na UFC 301 spadła mu jak z nieba.

Transmisja z walki Karolina Kowalkiewicz vs Iasmin Lucindo rozpocznie się o godzinie 03:00 czasu polskiego w niedzielę 5 maja. Transmisja walki Kowalkiewicz będzie dostępna za darmo na stronie i w aplikacji SUPERBET. Tu też możecie obejrzeć cały event, począwszy już od pierwszej walki!

UFC 301: Kowalkiewicz vs. Lucindo: Typy i kursy bukmacherskie

Całą kartę walk gali UFC 301: Pantoja vs.Erceg ze starciem Kowalkiewicz vs. Lucindo obstawisz u bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możesz skorzystać ze świetnej oferty powitalnej. Są to darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3X zakład bez ryzyka do 100 zł!

Sprawdź!  Gamrot poradzi sobie z Makhachevem? Mamed z uznaniem o Polaku

Odbierz bonusy na UFC 301

TYPKURSYBUKMACHER
Karolina Kowalkiewicz – Iasmin Lucindo3.90 – 1.26Fortuna
Jose Aldo – Jonathan Martinez2.20 – 1.67Fortuna
Alexandre Pantoja – Steve Erceg1.50 – 2.59Fortuna

UFC 301: Pantoja vs. Erceg – Karta walk

Karta główna:

 • Alexandre Pantoja (27-5) vs. Steve Erceg (12-1) – walka o pas kategorii muszej UFC
 • Jonathan Martinez (19-4) vs. José Aldo (31-8)
 • Anthony Smith (37-19) vs. Vitor Petrino (11-0)
 • Michel Pereira (30-11) vs. Ihor Potieria (21-5)
 • Paul Craig (17-7-1) vs. Caio Borralho (15-1)

Karta wstępna:

 • Joanderson Brito (16-3-1) vs. Jack Shore (17-1)
 • Karolina Kowalkiewicz (16-7) vs. Iasmin Lucindo (15-5)
 • Elves Brener (16-3) vs. Myktybek Orolbai (12-1-1)
 • Joaquim Silva (13-4) vs. Drakkar Klose (14-2-1)
 • Mauricio Ruffy (9-1) vs. Jamie Mullarkey (17-7)
 • Dione Barbosa (6-2) vs. Ernesta Kareckaite (5-0-1)
 • Ismael Bonfim (19-4) vs. Vinc Pichel (14-3)
 • Alessandro Costa (13-4) vs. Kevin Borjas (9-2)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.