UFC

Kowalkiewicz wskazała przewagę przed UFC 301: „Jest bardzo niebezpieczna, ale ja jestem…”

Już w ten weekend Karolina Kowalkiewicz powróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie. Na kilka dni przed UFC 301 Polka zabrała głos na temat rywalki.

Galę UFC 301 wraz z pojedynkiem Kowalkiewicz vs. Lucindo obstawicie na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Na start czeka na Was znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Wam środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na UFC 301

TYPKURSYBUKMACHER
Karolina Kowalkiewicz3.90Fortuna
Iasmin Lucindo1.26Fortuna

UFC 301: Kowalkiewicz o rywalce

38-letnia Polka nie poddała się po passie pięciu porażek z rzędu i obecnie znajduje się na fali czterech kolejnych wygranych. Już ostatnim pojedynku mierzyła się z 11 lat młodszą Dianą Belbitą. Tym razem różnica wieku między Karoliną Kowalkiewicz, a Iasmin Lucindo jest jednak jeszcze większa.

Jest młodsza ode mnie o 16 lat. To bardzo młoda i utalentowana zawodniczka, która notuje bardzo szybki progres. Dla mnie to spore wyzwanie – powiedziała Polka w rozmowie z MMA Junkie.

Kowalkiewicz z szacunkiem wypowiada się o Brazylijce, która w samym oktagonie ma rekord 2-1. Karolina podkreśliła jednak, że ona sama mierzyła się z większymi nazwiskami i właśnie w swoim doświadczeniu upatruje szans:

Sprawdź!  Henry Cejudo zniszczy Petra Yana?! "Potrzebuję tylko szansy... I torby z hajsem"

Jest bardzo niebezpieczna, ale jestem od niej bardziej doświadczona. Mamy podobne bilanse, natomiast nie walczyła jeszcze z wielkimi nazwiskami. Ja walczyłam z czteroma lub pięcioma mistrzyniami. Rywalizowałam z wielkimi zawodniczkami na wielkich galach. To jest moja przewaga.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.