Boks

Tyson Fury zdradza, jak będzie motywował brata na walkę z Jakiem Paulem! „Założę blond perukę i…”

Tyson Fury wypowiedział się na temat zbliżającego się pojedynku jego brata. Tommy już wkrótce spotka się w końcu w wielokrotnie przekładanym starciu z Jakiem Paulem.

Zaledwie przed kilkoma dniami na Twitterze Ariela Helwaniego pojawiła się informacja o nowej dacie walki Jake Paul vs. Tommy Fury. Panowie pierwszy raz mieli spotkać się jeszcze w grudniu 2021 roku, jednak Anglik wycofał się z powodu urazu żeber. W jego miejsce wkroczył Tyron Woodley, którego YouTuber znokautował w 6. odsłonie. Po raz kolejny „TNT” i „The Problem Child” mieli zmierzyć się w sierpniu 2022 w Madison Square Garden. Wtedy to jednak Tommy’emu Fury’emu odmówiono możliwości wylotu do USA.

Teraz wydaje się, że nic nie stanie na przeszkodzie. Niepokonani zawodnicy mają spotkać się 25 lutego, co przekazał prowadzący The MMA Hour. Brat Anglika, mistrz świata Tyson Fury, potwierdził poniekąd te doniesienia w rozmowie z Talksport.

„The Gypsy King” nazwał to zestawienie… „pojedynkiem YouTuberów”. Przyznał też, że jest przekonany o wygranej Tommy’ego, niemniej jeśli ten zaliczy wpadkę, to nie będzie miał czego szukać w boksie.

Sprawdź!  Chisora kontrowersyjnie o walce Usyk vs Dubois! "Czarnoskóry bił się w kraju białych. Wokół sami biali"

Chyba jeszcze tego oficjalnie nie potwierdzono, ale wkrótce powinni to zrobić. W końcu się spotkają w ringu i stoczą walkę. Dwóch twórców z YouTube’a, którzy stoczą pojedynek o koronę YouTube’a. Będzie fajnie i spodziewam się nokautu w wykonaniu Tommy’ego. Jeśli nie, to może zostać się w Arabii.

W podobnym tonie dla portalu wypowiedział się ojciec obu pięściarz, John Fury. Tyson natomiast został zapytany przez Seconds Out o to, jak pomoże bratu przygotować się do walki z Jakiem Paulem:

Założę blond perukę i będę dzień w dzień p***dolił kocopoły na sali. To go będzie motywowało!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.