Boks

Tym razem walka się odbędzie? Jake Paul i Tommy Fury ustalili nową datę!

Ta walka miała już wydarzyć się dwukrotnie, jednak po dziś dzień jej nie zobaczyliśmy. Już wkrótce ma się to zmienić – Jake Paul i Tommy Fury ustalili nową datę pojedynku!

Niedawno ogłoszony zawodnik Professional Fighters League po raz ostatni w ringu wystąpił w październiku ubiegłego roku. Wówczas to na pełnym dystansie pewnie wypunktował byłego mistrza UFC, Andersona Silvę, zaliczając na nim nokdaun w 8. rundzie.

Wielu spodziewali się, że teraz nic nie stoi na przeszkodzie dla zorganizowania pojedynku Jake Paul vs. Nate Diaz. Amerykanin zakończył kontrakt z największą federacją MMA na świecie i niedługo później stał się wolnym zawodnikiem. Dni i miesiące mijały, a informacji o ewentualnych negocjacjach nie było widać.

„The Problem Child” sugerował w niedawnych wywiadach, że owszem, będzie boksować z byłym fighterem UFC – Mikiem Perrym. Najnowsze wieści przekazane przez powołującego się na swoje źródła Ariela Helwaniego wskazują jednak, że w końcu dojdzie do kilkukrotnie odwoływanego już starcia.

Jak podają moje źródła, Jake Paul vs. Tommy Fury zostało dopięte na 25 lutego – napisał na Twitterze dziennikarz.

Sprawdź!  Bisping o Holyfield vs. Belfort: "menedżerowie, trenerzy i komisje dyscyplinarne powinny chronić zawodników. Ta walka nie powinna mieć miejsca."

Pierwszy raz panowie mieli spotkać się jeszcze w grudniu 2021 roku, jednak Anglik wycofał się z powodu urazu żeber. W jego miejsce wkroczył Tyron Woodley, a Jake Paul znokautował go w 6. odsłonie. Po raz kolejny „TNT” i „The Problem Child” mieli zmierzyć się w sierpniu 2022 w Madison Square Garden. Wtedy to Tommy’emu Fury’emu odmówiono możliwości wylotu do USA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.