Boks

Tym razem walka się odbędzie? Jake Paul i Tommy Fury ustalili nową datę!

Ta walka miała już wydarzyć się dwukrotnie, jednak po dziś dzień jej nie zobaczyliśmy. Już wkrótce ma się to zmienić – Jake Paul i Tommy Fury ustalili nową datę pojedynku!

Niedawno ogłoszony zawodnik Professional Fighters League po raz ostatni w ringu wystąpił w październiku ubiegłego roku. Wówczas to na pełnym dystansie pewnie wypunktował byłego mistrza UFC, Andersona Silvę, zaliczając na nim nokdaun w 8. rundzie.

Wielu spodziewali się, że teraz nic nie stoi na przeszkodzie dla zorganizowania pojedynku Jake Paul vs. Nate Diaz. Amerykanin zakończył kontrakt z największą federacją MMA na świecie i niedługo później stał się wolnym zawodnikiem. Dni i miesiące mijały, a informacji o ewentualnych negocjacjach nie było widać.

„The Problem Child” sugerował w niedawnych wywiadach, że owszem, będzie boksować z byłym fighterem UFC – Mikiem Perrym. Najnowsze wieści przekazane przez powołującego się na swoje źródła Ariela Helwaniego wskazują jednak, że w końcu dojdzie do kilkukrotnie odwoływanego już starcia.

Jak podają moje źródła, Jake Paul vs. Tommy Fury zostało dopięte na 25 lutego – napisał na Twitterze dziennikarz.

Sprawdź!  Tommy Fury nie zostawia suchej nitki na walce Paul vs. Woodley 2! "To nie był boks, to były zapasy."

Pierwszy raz panowie mieli spotkać się jeszcze w grudniu 2021 roku, jednak Anglik wycofał się z powodu urazu żeber. W jego miejsce wkroczył Tyron Woodley, a Jake Paul znokautował go w 6. odsłonie. Po raz kolejny „TNT” i „The Problem Child” mieli zmierzyć się w sierpniu 2022 w Madison Square Garden. Wtedy to Tommy’emu Fury’emu odmówiono możliwości wylotu do USA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.