Boks

Tyson Fury stawia milion dolarów! Szalony zakład z Jakiem Paulem! „Chcesz podbić zakład sku***ielu? Podbijamy do miliona!”

Znany YouTuber i twórca internetowy Jake Paul z powodzeniem realizuje swoją pięściarską pasję. Już 6 sierpnia skrzyżuje rękawice z przyrodnim bratem Tysona Fury’ego, Tommym.

Przygoda Jake’a Paula w profesjonalnym boksie na ten moment wygląda niesamowicie. Do tej pory stoczył on 5 walk i wszystkie zakończyły się jego triumfem. Nie byłoby w tym nic wielkiego, gdyby nie nazwiska, które ma na swoim rozkładzie. W swoim dorobku ma m.in. nokaut w pierwszej rundzie nad znanym zawodnikiem UFC, Benem Askrenem, a także dwa wygrane pojedynki z niemniej popularnym z Tyronem Woodleyem.

Paul jak sam zaznacza, swój etap życiowej przygody z pięściarstwem traktuje bardzo poważnie. Kolejny sprawdzian przed nim już 6 sierpnia w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Jego rywalem będzie Fury. Oczywiście nie Tyson, a jego młodszy, przyrodni brat Tommy. Czy i tym razem Jake Paul powróci do domu z tarczą?

„Sto tysięcy to nic, załóżmy się o milion dolarów!”

Tyson Fury nie byłby sobą, gdyby nie wtrącił swoich 3 groszy i w żaden sposób nie wypowiedział się na temat nadchodzącego starcia. „Gypsy King” będąc pewnym triumfu brata zaoferował Paulowi zakład o sto tysięcy dolarów. YouTuber stwierdził jednak, że to zbyt niska stawka.

Sprawdź!  Głowacki wspomina ciężki nokaut na ulicy: "Szpilka jak zawsze się odwrócił i..."

Tyson Fury to gość, który w ostatnim roku zarobił 40 milionów dolarów. Chce założyć się ze mną tylko o „marne” 100 tysięcy odnośnie mojej walki z jego bratem. Tyson ty pi*ko, posłuchaj. Zarobiłeś 40 milionów. Wiesz, że to nie tak dużo jak ja, ale pobijmy stawkę! 2 lub 3 miliony – tyle ile chcesz! Tchórzysz czy nie? Zróbmy to!

Na odpowiedź mistrza świata wszechwag nie trzeba było czekać zbyt długo.

– Serwus „Jakey Boy„! Słyszałem, że chcesz pobić stawkę proponowanych stu tysięcy dolców za zakład. Chcesz podbić ten zakład sku**ielu, chcesz milion baksów? Nie ma sprawy! Chciałeś milion, to podbijamy do miliona. Chciałbym widzieć ten milion, bo nie sądzę, że go masz. Chcę go w depozycie! Nie mówię o kryptowalutach, tylko o prawdziwych, amerykańskich „zielonych”, sku**ielu!

Tyson Fury najprawdopodobniej nie zobaczy tego pojedynku z bliska. Całkiem niedawno pisaliśmy o tym, że władze USA zakazały mu wjazdu do swojego kraju. Ma to związek z jego znajomością z bossem superkartelu, Danielem Kinahanem. O tej sprawie pisaliśmy szerzej TUTAJ.

Sprawdź!  Włodarczyk szczerze o pobycie za kratami: "To miejsce złamie każdego chojraka. Zrobiono ze mnie bandytę i..."

Dla jego brata Tommy’ego będzie to 8 walka na zawodowych ringach. Na ten moment legitymuje się rekordem 8-0. Na swoim rozkładzie ma dwóch polskich pięściarzy, Daniela Bocianskiego i Przemysława Biniendę. Walka z Jakiem Paulem będzie z pewnością najbardziej medialnym pojedynkiem jaki stoczy. Również jego gaża będzie zdecydowanie najwyższa w jego dotychczasowej karierze.

Paul i Fury spotkają się na pierwszej konferencji prasowej już w najbliższą środę, 29 czerwca.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.