FAME MMA

Tyburski zakończy karierę Pasternaka? „Już może szukać kołka, na który zawiesi rękawice”

Pod koniec przyszłego miesiąca zadebiutuje nowy projekt FAME FRIDAY ARENA. Jednym z najciekawszych starć tego wieczoru będzie potyczka w K-1 Tyburski vs Pasternak.

Popularny „Tybori” wraca po kilku latach nieobecności w Fame MMA, gdzie toczył swoje pierwsze pojedynki we freak fightach. Podopieczny trenera Przemysława Szyszki uznawany jest za jednego z najlepszych zawodników tego świata i od dawna trenuje z czołówką Uniq Fight Club. Teraz czeka go bodaj najtrudniejsze wyzwanie w karierze.

Michał Pasternak wniósł do freak fightów ogromne zaplecze sportowe. Popularny „Wampir” mierzył się między innymi w ONE, czy PLMMA, a na swoim koncie ma 25 zawodowych walk. Niedawno zadebiutował na Fame MMA, gdzie dał się wystrzelać Piotrowi Szelidze, a następnie brutalnie obijał go do momentu przerwania przez narożnik

Tyburski zakończy karierę Pasternaka?

„Wampir” trenuje w Akademii Sportów Walki Wilanów, gdzie szkoli się w pełnym MMA. Michał słynie ze znakomitego parteru, ale na FAME FRIDAY ARENA walka będzie toczona wyłącznie w stójce. Paweł Tyburski w rozmowie z MMA – Bądź na bieżąco stwierdził z niemal pełnym przekonaniem, że to on zwycięży, a Pasternak zakończy po tym karierę.

Sprawdź!  Prime MMA 6: Don Kasjo zdeklasowany! Został brutalnie rozbity przez Tyburskiego!

Michał od razu na emeryturę po walce ze mną, już może szukać kołka, na który zawiesi rękawice. Co z tego [że trenuje wiele lat]? Ja jestem pewny tego, wiem, jak zap***dalam, wiem, co potrafię. Walczymy w K-1, z Szeligą pokazał co pokazał… Nic nie pokazał. Szczerze, to ja się dziwię, że wziął ze mną walkę w K-1. Szacun, że się nie bał.

Nie wiem, jaką będzie miał taktykę. Ja oczywiście zakładam, że mogę też przegrać, bo w walce bywa różnie. Ale jestem od niego dwa razy lepszym zawodnikiem w K-1. Technicznie, dynamicznie, jestem szybszy. Z wydolnością nie wiem jak będzie, bo to bardzo doświadczony zawodnik. Tu może być jego silna strona.

Paweł zaznaczył, że nie chce się porównywać do Piotra Szeligi, jak i innych freak fighterów. Podkreślił, że bardzo ciężko trenuje z zawodowcami na matach Uniq’a, a do tego ma bardzo duży talent do ciężkiej pracy. Hubert Mściwujewski przytoczył mu wpis jednego z użytkowników, który stwierdził, że Tyburski jest w pojedynku z Pasternakiem bez szans. Cytowany użytkownik Twittera napisał też, że Michał w ostatnim starciu pokazał, że jest „zabijaką”.

Tylko, że on dostawał bęcki od Szeligi w pierwszej rundzie – odpowiedział „Tybori”. – Gdyby Szeliga był mądrzejszy i umiał rozkładać siły i by umiał trochę lepiej walczyć, to Michał Pasternak miałby wielki problem. Naprawdę nie chcę wyjść tu na jakiegoś gbura, który wyżej s*a niż d*pę ma, ale mam podstawy do tego, żeby uważać, że jestem lepszym zawodnikiem.

Kursy bukmacherskie na FAME MMA Friday Arena 1

Wszystkie pojedynki FAME MMA obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  To nie koniec konfliktu! Tańcula po wygranej z Ferrarim: "Drugie starcie odbędzie się w sądzie"

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.