FAME MMA

Tyburski mocno o postawie Załęckiego! „To jest wyłącznie słabość. Ze Szpilką robił to samo”

Paweł Tyburski dokładnie za miesiąc powróci do Fame MMA, gdzie stoczy pojedynek z Michałem Pasternakiem. W najnowszym wywiadzie wrócił jeszcze do swojego ostatniego starcia.

Już 21 lipca „Księżniczka” na FAME FRIDAY ARENA #1 stoczy kolejną walkę dla organizacji, w której debiutował. Paweł Tyburski na przestrzeni kilku lat wyrósł na jedną z największych gwiazd freak fightów, a tym razem w K-1 zmierzy się z popularnym „Wampirem”.

Zawodnik Uniq Fight Club ostatni pojedynek stoczył na High League 6, gdzie wygrał po dyskwalifikacji Denisa Załęckiego. Starcie było zakontraktowane na zasadach boksu, ale Torunianin wyprowadził kopnięcia, po których sędzia przerwał pojedynek. „Bad Boy” odniósł się do wszystkiego w późniejszym wywiadzie na kanale Fansportu TV.

Tyburski o Denisie: „Przed całą Polską się ośmieszył!”

W rozmowie z kanałem MMA – Bądź na bieżąco Tyburski przypomniał sobie powyższy wywiad na wspomnienie o Załęckim. Paweł jest w pełni przekonany, że jakkolwiek walka by się nie potoczyła, to on skończyłby z ręką w górze. Wypowiedź Denisa dla Fansportu TV mocno go jednak rozzłościła.

Sprawdź!  Była mistrzyni Fame MMA zawalczy na FEN 34

Ja bym wygrał z Denisem. On p***dolił takie głupoty na tym wywiadzie później… Nie wiem, mu się odkleiło. Ja nawet byłem w stanie powiedzieć po tej walce, żeby się ogarnął, bo ma potencjał, żeby walczyć, i tak dalej, żeby robić dobre siano, żeby dobre, widowiskowe walki dawać i żeby się wziął za siebie.

A później, k**wa, patrzę, wywiad dał, że on wie, że ja przegrałbym tę walkę, że on wygrywał… K**wa, jak ja to oglądałem, przysięgam ci – ja miałem taki niesmak do tego gościa… Ja wierzę w ludzi, wierzę, że ta dobroć w każdym człowieku gdzieś powinna być. A on stary się tak odkleił, że on p***dolił takie głupoty, że ja nie mogłem tego słuchać!

Tyburski postawił też warunki, jeżeli toruński „Bad Boy” żądałby rewanżu. Kopnięcia Załęckiego uważa jednak za oznakę słabości.

Jakby chciał rewanż, to zapraszam. Pod jednym warunkiem: w MMA i on połowę gaży mi oddaje. To jest takie p***dolenie… Przysięgam, jak do niego nic nie miałem, to po tym wywiadzie stwierdzam: jest odklejeńcem. Teraz mówię poważnie, wk***wił mnie. Ja jestem dla niego miły, a on w wywiadach p***doli takie rzeczy. Przed całą Polską się ośmieszył! Bo kopał dwa razy. Kto kopie w boksie? Nie ma żadnego wytłumaczenia na to. To jest tylko i wyłącznie słabość. To świadomość, że zaraz przegrasz. A że nie chcesz przegrać przez nokaut, to robisz, k**wa, takie coś. Ze Szpilką robił to samo. To nie jest z przypadku.

Kursy bukmacherskie na FAME MMA Friday Arena 1

Wszystkie pojedynki FAME MMA obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Kto miał być zastępstwem dla Tańculi? "Stary Murański stwierdził, że weźmie emeryta"

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.