FAME MMA

Piotr Szeliga zapowiada ciężki nokaut na Normanie Parke! „Pewnie jesteście trochę zdziwieni…”

Wczorajszego dnia Internet zapłonął po informacji, że jednym z pojedynków na nadchodzącej gali FAME MMA 14 będzie starcie Normana Parke z… Piotrem Szeligą! Zawodnicy stoczyli swoje walki na gali FAME 13, gdzie Szeliga spektakularnie znokautował „Araba” w drugiej rundzie, natomiast Norman Parke wygrał w pierwszej rundzie przez kontuzję Popka Monstera.

Po swoim zwycięstwie Szeliga jeszcze w oktagonie rzucił wyzwanie Normanowi Parke. Zawodnik z Rzeszowa wyjaśnił wcześniej, że pomiędzy nim, a Parke doszło do mocnego spięcia przed hotelem w Zabrzu. Polakowi nie spodobały się żarty „Stormina” i oświadczył, że chciałby z nim zawalczyć. Irlandczyk śmiał się z Szeligi, że ten co najwyżej może się schylić i pocałować jego buty.

Po gali FAME 13 Piotr Szeliga przerwał wywiad i przed kamerami ponownie rzucił wyzwanie Normanowi, tym razem rozmawiając z nim twarzą w twarz. Jak się okazało, nie trzeba było długo namawiać „Stormina”. Fighter jest głodny walki i w rozmowie z fansportu.pl zapowiedział, że chce powrócić jak najszybciej, bez znaczenia na formułę.

Tym samym zawodnicy kilka dni później dogadali się, a wczoraj oficjalnie ogłoszono, że dojdzie do starcia Szeliga vs Parke na gali FAME 14 w Krakowie.

Sprawdź!  Artur Szpilka w zaskakujących słowach o walce z gwiazdą Fame MMA Kasjuszem Życińskim!

Szeliga komentuje walkę z Normanem Parke

Piotr Szeliga w mediach społecznościowych na gorąco komentował opublikowaną informację – „Robimy to! Idziemy po kolejną głowę! Kur*a jego mać, nikt nie będzie mi mówił, że mogę mu całować buty. Zobaczymy, kto komu będzie całował!”

W nagraniu w relacji powiedział, że nic mu nie jest po walce z „Arabem” i od razu przyjął propozycję na starcie z Irlandczykiem: „Pewnie jesteście trochę zdziwieni, nic mi po walce z Arabem nie jest, jestem w formie. Dostałem propozycję, ja lubię pływać w głębokiej wodzie, jak to Parke mówi. Okej, lubię to, lubię pływać w głębokiej wodzie. Tak czy inaczej zrobię wszystko żeby to wygrać. Możecie być tego pewni. Zawsze wierzcie w siebie, bo choćby inni w Was nie wierzyli, to Wy nigdy w siebie nie zwątpcie. Pełna motywacja. Jak dopięliśmy to, to moje oczy zaczęły inaczej patrzeć. Do poniedziałku daje sobie luz, ale przygotowuje się jak na mistrza świata. Taki on reprezentuje poziom, zwłaszcza porównując go do mnie.”

Szeliga zapowiedział również ciężki nokaut na Normanie – „Będzie to najlepsze widowisko jakie widzieliście na FAME MMA. Choćbym miał w tej klatce zdechnąć, zrobię wszystko, aby tą walkę wygrać. Serca i charakteru mi nigdy nie zabraknie. Dopilnuje tego! Plan na walkę jest znany. Jest nim ciężki nokaut i wysłanie Normana do krainy deszczowców. Byłby to pierwszy nokaut w karierze Normana, będzie on z mojej ręki.” – zakończył.

Sprawdź!  Murański o walce z mistrzem FAME: "Jestem w stanie zejść do niższej kategorii i odebrać pas Kubańczykowi"

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Źródło: BetClic

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.