FAME MMA

Tyburski o starciu Pasternaka w FAME: „Okniński mówił, że na pewno nie w K-1. Może ja jestem za mocny i się obawiał”

Paweł Tyburski odniósł się do słów trenera Mirosława Oknińskiego i przyznał, że jest otwarty na pojedynek z jego podopiecznym Michałem Pasternakiem.

Już 20 maja na gali FAME 18 „Wampir” zadebiutuje we freak fightach. Jego rywalem będzie Piotr Szeliga, który zmierzy się z kolejnym już profesjonalnym zawodnikiem. Co ciekawe, Pasternak to doświadczony zawodnik MMA, który całe życie bił się w tej formule, jednak starcie odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Tyburski o walce z Pasternakiem

Głos w sprawie tego pojedynku przy okazji rozmowy z TVreklama zabrał Paweł Tyburski. Przygotowuje się on do walk pod okiem Przemysława Szyszki, który jest skonfliktowany z Mirosławem Oknińskim. Odniósł się do słów trenera Akademii Sportów Walki Wilanów, który stwierdził, że jeśli jego podopieczni mają walczyć z zawodnikami Uniq Fight Club, to wyłącznie w MMA.

Okniński zaznaczył, że jest trenerem właśnie od tej formuły i nie zamierza wystawiać zawodników do pojedynków w K-1. Mimo to starcie z Szeligą odbędzie się właśnie na takich zasadach:

Sprawdź!  Arkadiusz Tańcula stoczy DWIE WALKI na Fame MMA 15! Czas na głośne rewanże i historyczne pojedynki!

– I z jednym i z drugim mógłbym zawalczyć. Mógłbym zawalczyć z Pasternakiem, który miał nie walczyć w K-1, tak Okniński powiedział, że na pewno nie będzie walczył w K-1. Okazuje się, że walczy w K-1 z Szeligą. Może ja za mocny byłem w K-1 i trener Okniński się obawiał, że byłoby to duże zagrożenie i ryzyko. W MMA? Dawaj, zapraszam. W MMA też mógłbym wyjść.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.