FAME MMA

Dojdzie do walki z Szeligą? Natan wyjaśnia: „Dla ludzi to może być śmieszne, ale mogę go nawet ustrzelić”

Natan Marcoń zapowiedział, że zamierza mocno skupić się na treningach MMA, aby w przyszłości zmierzyć się z Piotrem Szeligą.

Pomiędzy freak fighterami od dłuższego czasu jest mocny konflikt. Podczas kilku ostatnich konferencji mogliśmy oglądać ich konfrontację i wymianę zdań. Kibice liczą na to, że dojdzie w końcu do pojedynku pomiędzy Marconiem i „Szelim”, a pierwszy z zawodników przyznał, iż istnieje szansa na takie zestawienie.

Natan o Szelidze

Na ten moment obaj panowie mają przed sobą inne wyzwania. Na FAME 18 Marcoń zmierzy się z „Daro Lwem”, natomiast Szeliga stoczy pojedynek z kolejnym zawodowcem Michałem Pasternakiem. Na ten moment skupiają się na swoich starciach, ale w głowie mają również przyszłe walki.

W ostatniej rozmowie dla fansportu.pl Natan przyznał, że widzi swoją szansę w pojedynku z „Szelim”, jednak najpierw musiałby odpowiednio się przygotowań i trenować dwa razy dziennie:

– Walka z Szeligą jest w zasięgu ręki. Może nie następna, ale jeszcze następna to może być Piotr Szeliga. Dla ludzi to może być śmieszne, ale zobaczycie, że jak się przyłożę, to jest to realne. Jak codziennie będę robił po dwa treningi, to jest szansa, że nawet mogę ustrzelić tego Szeligę. Niekoniecznie w stójce, bo Szeliga jest mocny w stójce, no to w parterze, zapasy.

Odpowiedział również na słowa Szeligi, który stwierdził, że po walce z Pasternakiem może wyjść do klatki z Marconiem:

Sprawdź!  Natan chce walki z Denisem! Ostre słowa w stronę Załęckiego! "Mogę skończyć fleta przed czasem"

– Byłoby to bez sensu, bo załóżmy, udałoby się go ustrzelić, bo byłby zniszczony po Pasternaku. Byłoby: „A takiego zmęczonego to każdy może ustrzelić”. Szeliga by mnie ustrzelił, to by było: „Wiadomo, że by go ustrzelił, nawet zmęczony”.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.