High League

Tyburski o starciu na High League 6: „Na pewno komuś zgaśnie światło. Ta walka będzie jedną z najmocniejszych w historii freaków”

Paweł Tyburski wypowiedział się na temat nadchodzącego pojedynku, który stoczy 18 marca na gali High League 6 w Katowicach.

„Tybori”, który ma na swoim koncie cztery zwycięstwa przed czasem i jedną porażkę, zazwyczaj dominował w swoich walkach. Rozbił Arkadiusza Tańculę, Łukasza Lupę, Adama Soroko oraz Alberto. Przegrał jedynie z „Arabem”, gdyż po sprowadzeniach do parteru Tyburski nie był w stanie wyjść spod rapera.

Tyburski o walce na High League 6

Tyburski jest jednym z najlepszych freak fighterów, jednak czeka go naprawdę trudne wyzwanie. Zmierzy się z Denisem Załęckim, który dysponuje potężną siłą i również lubi kończyć swoje pojedynki przed czasem. Nie ma wątpliwości, że starcie zakończy się przed czasem, nie tylko ze względu na styl zawodników, ale również formułę. Zmierzą się bowiem w boksie w małych rękawicach.

Głos w sprawie pojedynku Tyburski zabrał w ostatniej rozmowie na kanale Szalony Podcast. Przyznał, że jest underdogiem, gdyż Denis to zawodnik walczący dwie dywizje wagowe wyżej. Freak fighter nie obawia się jednak starcia i zapewnia, że jest gotowy na każde wyzwania oraz walkę z najtrudniejszymi przeciwnikami:

Sprawdź!  To będzie klęska DENISA ZAŁĘCKIEGO? Bukmacherzy skazują go na porażkę w walce z "Don Diego"!

– Mnie do niego przymierzano już kilkukrotnie, mimo że to nie jest moja kategoria wagowa. Jest dwie kategorie wyżej. Nie mieliśmy nigdy spięcia, konfliktu. (…) Ja będę underdogiem, dlatego, że to jest boks w małych rękawicach. Ja naciskałem na MMA. Boksu nigdy nie trenowałem.

– Ta walka będzie jedną z mocniejszych w historii freaków, więc na pewno dobrze się sprzeda. Gdzieś tam doszliśmy do konsensusu, rzutem na taśmę, bo ja już byłem głową gdzieś indziej. Powiem ci, że przystałem na te warunki, bo nie ukrywam, że nie chciałem się bić w boksie.

To jest formuła, w której na pewno gdzieś komuś zgaśnie światło. Wątpię, żeby to trwało trzy rundy. To jest ciężki zawodnik, będę musiał uważać na jego cios, ale ja jestem przygotowany na to. Trenuję z chłopakami silnymi, większymi, nawet z zawodnikami, z którymi przegrywał, Marek Samociuk.

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs. Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Damian Janikowski komentuje walkę z "Don Diego"! "Nie będzie miękkiej gry, tylko suplexy"

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.