FAME MMA

Turniej Fame MMA strzałem w 10? Mateusz Borek sugeruje rekordową sprzedaż PPV! [WIDEO]

Za nami gala Fame MMA 20, na której oprócz standardowych pojedynków doszło też do turnieju o wysoką nagrodę pieniężną. Zdaniem Mateusza Borka takie zawody napędzą sprzedaż PPV organizacji.

Podczas FAME 20 miały miejsce takie starcia z konfliktami w tle, jak „Don Kasjo” vs „Boxdel”, czy Natan Marcoń vs Piotr Szeliga. Wszystkich kibiców najbardziej ciekawił jednak turniej, w którego finale znalazły się aż 2 miliony złotych. Z tej kwoty 1,5 miliona zgarnął wygrany, którym okazał się być Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka.

Mateusz Borek: To może być rekordowa sprzedaż!

Na gali obecny był też Mateusz Borek. Jeden z założycieli Kanału Sportowego to stały gość i obserwator wydarzeń ze świata freak fightów. Popularny dziennikarz udzielił też wywiadu Fansportu TV, gdzie pochwalił turniej FAME 20. Dodał też, że jego zdaniem może się to przełożyć na rekordową sprzedaż PPV!

Turniej zestawia gwiazdy federacji z gwiazdami federacji. Jest taka bezpośrednia rywalizacja. Nie dobiera się kogoś do kogoś z zasięgami i sprzedającego galę czy walkę, tylko w zasadzie bierze się kilku kozaków, ludzi, którzy gwarantują gwarantują zasięgi, sprzedaż… Z tego, co słyszę, to dzisiaj serwery się grzały. Nie wykluczam więc, że to może być rekordowa sprzedaż FAME’u.

Zobacz też inne wywiady po FAME MMA 20:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.