UFC

CIĘŻKI NOKAUT w wadze piórkowej UFC! Potężny prawy położył rywala spać! [WIDEO]

W co-main evencie UFC Vegas 86 Dan Ige zanotował wygraną przez ciężkie KO! Amerykanin już w 1. rundzie skończył swojego rywala.

Popularny „50k” przystępował do gali w UFC Apex po porażce z Brycem Mitchellem. Mimo walki w niższych kategoriach wagowych Dan Ige zasłynął z mocnego uderzenia. Aż czterech jego oponentów w największej federacji MMA na świecie padło po nokautach. Łącznie Amerykanin takich wygranych w karierze zanotował 6.

Po drugiej stronie klatki stanął prawdziwy weteran oktagonu. Andre Fili już po raz 22. wchodził do klatki UFC, gdzie zanotował 11 zwycięstw, 9 porażek oraz 1 No Contest. „Touchy” już od czterech lat czekał na odniesienie 2. wygranych z rzędu.

UFC Vegas 86: Dan Ige nokautuje! Relacja

RUNDA 1

Dan Ige otworzył pojedynek od wyprowadzenia mocnego prawego. Fili odgryzł się zaraz kopnięciem na tułów i sam zainkasował low kicka. „50k” wyprowadzał szybkie i krótkie ofensywne akcje chcąc ściąć głowę rywala. „Touchy” oberwał lewym hakiem, ale zaraz szybko sam skontrował tę akcję. Fili zaczął pracować nad rywalem lewym prostym, chcąc ustawić go sobie w dogodnej pozycji. Dan Ige tymczasem posłał morderczy prawy krzyżowy, który ściął rywala z nóg! „50k” dołożył jeszcze jeden młotek dla zasady i odszedł od leżącego korpusu!

Sprawdź!  UFC: Tybura znokautowany w 1. rundzie! Tom Aspinall wygrywa po długiej przerwie!

Wynik walki: Dan Ige wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.