KSW

Tulshaev kończy walkę soccer kickami! Rusiński znokautowany na KSW Epic! [WIDEO]

W kolejnym starciu XTB KSW Epic doszło do mocnego starcia na zasadach No Holds Barred. Konrad Rusiński zmierzył się z Muslimem Tulshaevem.

Gala KSW Epic miała za zadanie dostarczyć kibicom widowisko, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Takim też była druga z darmowych walk, którą można było zobaczyć na YouTube. Odbywała się ona w formule No Holds Barred, a zawodnicy mogli korzystać ze stompów, soccer kicków, kolan w parterze oraz łokci.

W pojedynku NHB zmierzyli się Konrad Rusiński oraz Muslim Tulshaev. Polak dał się poznać szerszemu gronu kibiców w organizacji Babilon MMA, a w ubiegłym roku zadebiutował też w KSW. W zaledwie 91 sekund poddał Krystiana Bielskiego. Reprezentujący Niemcy oponent również był znany polskiej publiczności. Tulshaev występował zarówno w PLMMA, jak i w ALMMA.

Odbierz darmowe 30 zł + 3x Zakład bez ryzyka do 100 zł i graj na żywo!

KSW Epic: Rusiński vs Tulshaev – RELACJA

RUNDA 1

Zawodnicy zaczęli od wyczuwania dystansu, aż w końcu Rusiński ruszył z potężnym, acz niecelnym kopnięciem na głowę. Wymiana low kicków i kolejna próba wysokiego kopnięcia Polaka. Tulshaev atakował nogę rywala, który zaliczył obalenie i założył gilotynę. Tulshaev wyciągnął głowę i zaczął atakować łokciem z góry. Rusiński wrócił na nogi, ale trafił kolanem w krocze. Rusiński po powrocie od razu zaatakował i ruszył po kolejne sprowadzenie. Polak kontrolował walkę z góry do końca rundy.

Sprawdź!  Robert Soldić żartuje z... Akopa Szostaka! Został zapytany o najlepszego strikera w KSW

RUNDA 2

Tulshaev kontynuował rozbijanie nogi Rusińskiego. Mocne ciosy trafiły Polaka w głowię. Muslim zaliczył sprowadzenie, po czym zaraz sam znalazł się na deskach. Rusiński kontrolował walkę z góry, Tulshaev szukał poddania, ale zdobył dosiad Polak! Konrad rozpuścił ręce, poszła salwa młotków. Konrad przeszedł do duszenia zza pleców, ale wyswobodził się oponent. Mocne łokcie Tulshaeva i stomp kończą rundę.

RUNDA 3

Tulshaev zamknął Rusińskiego na siatce, trafił potężnym ciosem i skończył Polaka po stompach i soccer kicków!

Wynik: Muslim Tulshaev wygrał przez TKO w 3. rundzie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.