KSW

Erslan brutalnie nokautuje! Gnidko zdemolowany w 1. rundzie! [WIDEO]

Po oficjalnym otwarciu XTB KSW Epic obejrzeliśmy walkę na zasadach MMA. Zmierzyli się w niej byli pretendenci do pasa wagi półciężkiej, Ivan Erslan oraz Bohdan Gnidko.

Chorwacki fighter KSW wrócił do okrągłej klatki po mieszanym 2023 roku. Erslan odbił się po przegranej z Chuzhigaevem i pokonał Broenstrupa. Później jednak musiał uznać wyższość Rafała Haratyka, który weźmie udział w dzisiejszym turnieju. Ivan Erslan do walki na KSW Epic wychodził jako 2. zawodnik rankingu wagi półciężkiej.

Bohdan Gnidko znajdował się niżej w drabince od Chorwata. Ukraiński zawodnik zapisał się na kartach historii nokautując Damiana Piwowarczyka w jedyne 5 sekund. Gnidko w wszystkie 10 wygranych odnosił przed czasem. Nie dał jednak rady wspominanemu Chuzhigaevowi, który poddał go już w 2. rundzie.

Odbierz darmowe 30 zł + 3x Zakład bez ryzyka do 100 zł i graj na żywo!

KSW Epic: Erslan vs Gnidko – RELACJA

RUNDA 1

Gnidko zaczął atakować low kickami i wystrzelił z serią ciosów. Erslan schowany za podwójną gardą, absorbuje kolejne serie Ukraińca. Zaatakował Chorwat i znokautował Bohdana Gnidkę lewym sierpem!

Sprawdź!  (VIDEO) Mocne słowa Samociuka przed KSW 70: "Jestem lepszy w każdej płaszczyźnie. Trylogii nie będzie"

Wynik: Ivan Erslan wygrał przez KO w 1. rundzie!!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.