KSW

Szybki nokaut na otwarcie KSW Epic! Kacprzak demoluje Brysza! [WIDEO]

Czas oczekiwania dobiegł końca! Właśnie rozpoczęła się gala XTB KSW Epic, którą otworzyło starcie rodem z pierwszych gal polskiej organizacji. Adam Brysz w formule MMA w tradycyjnych strojach zmierzył się z Piotrem Kacprzakiem.

Dzisiejsza gala KSW Epic jest pierwszą z całkowicie nowego cyklu wydarzeń. W okrągłej klatce dojdzie do szeregu pojedynków w przeróżnych formułach walki. W main evencie odbędzie się zaś hitowa walka legend. Tomasz Adamek przywita w boksie Mameda Khalidova.

Show rozpoczęła walka rodem z pierwszych gal KSW. W tradycyjnych strojach do BJJ oraz judo zmierzyli się ze sobą przedstawiciele tych dyscyplin. Piotr Kacprzak spotkał się z Adamem Bryszem. Kto wygrał to interesujące starcie w MMA?

Odbierz darmowe 30 zł + 3x Zakład bez ryzyka do 100 zł i graj na żywo!

KSW Epic: Kacprzak vs Brysz – RELACJA

RUNDA 1

Kacprzak zaczął od kopnięcia na korpus i głowę. Brysz wywierał presję, by skrócić dystans. To jednak rywal nie przestawał w atakach i trafił high kickiem. Posłał serię kolejnych uderzeń Kacprzak i zwyciężył już w 1. rundzie!

Sprawdź!  Kto kolejnym rywalem Pudzianowskiego? Szef KSW odpowiada: "Będziemy dążyć do realizacji tego starcia. Zrobimy wszystko, żeby dać fanom to, na co zasłużyli"

Wynik: Piotr Kacprzak wygrał przez TKO w 1. rundzie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.