GROMDA

Popek zwycięży w debiucie na GROMDA 15? Mateusz Kubiszyn typuje jego walkę! [WIDEO]

Już dzisiaj dowiemy się, jak „Popek” poradzi sobie w krwawych walkach na gołe pięści. Kibice w końcu doczekali się jego debiutu.

O godzinie 20:00 rozpocznie się gala GROMDA 15, podczas której do ringu wejdzie popularny raper. Ma on już za sobą walki w MMA dla różnych organizacji, jednak jeszcze nigdy nie bił się na gołe pięści. W debiucie stanie do pojedynku z francuskim chuliganem „Orsu Corsu”.

Galę na żywo możesz obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Głos przed walką „Popka” zabrał Mateusz Kubiszyn. Mistrz GROMDY potwierdził, że raper rzeczywiście ma za sobą ciężkie przygotowania i miał okazję nawet z nim trenować. Zdaniem „Don Diego” wszystko zależy od głowy „Popka”.

Jeśli tylko wyjdzie do ringu z odpowiednim nastawieniem to zdaniem niepokonanego posiadacza pasa ma szansę odnieść zwycięstwo. Chuligan z Francji nie będzie jednak łatwym celem, gdyż ma już doświadczenie w tego typu pojedynkach:

Sprawdź!  Popek zmienił zdanie! Jest szansa na starcie z Murańskimi: "Jedna walka na rozpoczęcie, druga na zakończenie gali"

– Trudno tutaj cokolwiek powiedzieć. „Popuś” wraca. Jako małolat jarałem się jego walkami w Anglii. Młody „Popek” był troszeczkę inny. Życie go trochę zniszczyło i teraz wielki powrót. Wiem, że przerobił ciężki okres przygotowawczy. Brałem z nim udział w treningu i naprawdę jechał mocno. Jeżeli w głowie wszystko zagra, będzie spoko. Jak „Popuś” wjedzie jak dzik w żołędzie, to ma szansę znaleźć zwycięstwo.

Sprawdź wywiady przed galą GROMDA 15:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.