The War

THE WAR 5: Znamy ekipy walk grupowych! Młode Gliwice wracają do akcji!

W najbliższy piątek odbędzie się gala The War 5, na której kibice znów zobaczą emocjonujące pojedynki grupowe. Nie zabraknie debiutantów, jak i znanych twarzy. Wydarzenie odbywa się w Arenie Gliwice, toteż nie mogło zabraknąć miejscowej ekipy!

Organizacja założona przez Denisa Załęckiego już po raz piąty dostarczy kibicom moc wrażeń przez brutalne walki. Zawodnicy będą występować w „piąstkówkach”, czyli małych rękawicach. Dystans pojedynków to 4 rundy po 2 minuty, a jeśli nie przyniesie ona rozstrzygnięcia, odbędzie się dodatkowa bez limitu czasowego. Zasady pozostają niezmienne: K1 + łokcie + uderzenia głową z wyłączeniem parteru.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

THE WAR 5: Wracają walki grupowe!

To, co wyróżnia organizację The War na tle innych to oczywiście pojedynki grupowe. Denis Załęcki słuchał głosu kibiców i docenił ostatnie brutalne zwycięstwo MŁODYCH GLIWIC na poprzedniej gali.

– Fani od początku pytali się nas, kiedy w końcu zrobimy galę na Śląsku. Podczas czwartej edycji świetnie pokazała się ekipa MŁODE GLIWICE i chcieliśmy ich w ten sposób nagrodzić. Wiemy, że ściągną na trybuny wielu ludzi i stoczą widowiskową walkę, a na tym najbardziej nam zależy – mówił założyciel federacji przed wydarzeniem w Arenie Gliwice.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki o sytuacji Adama Soroko: "Wrzucili go na głęboką wodę. Za dużo presji. Na pewno się nie wystraszył"

Na ten moment nie znamy ekipy, z którą zmierzą się kibice Piasta Gliwice. Wiadomo natomiast, że pojawią się inne znane drużyny. Do akcji wracają JAMNIKI, które zechcą udowodnić, że drzemie w nich ogromna siła! MANIU, LAFRI i KEBI tym razem staną w klatce z WIZARDS, w składzie: WĄSU, VENOM i KUBA.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł. Chętni wciąż mogą nabyć wejściówki na galę!

Bilety dostępne w serwisie eBilet

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.