UFC

Okniński komentuje porażkę Oleksiejczuka: „Podjął decyzje, za które teraz płaci. Może wyciągnie właściwe wnioski”

Trener Mirosław Okniński zabrał głos po ostatniej porażce byłego podopiecznego Michała Oleksiejczuka, który został poddany podczas gali w Las Vegas.

„Husarz” w miniony weekend stoczył kolejny pojedynek po przejściu do kategorii średniej. W co-main evencie wydarzenia zmierzył się z Caio Borralho i został uduszony przez Brazylijczyka w drugiej odsłonie.

Okniński komentuje porażkę Oleksiejczuka

Głos po przegranej zabrał Mirosław Okniński, który był trenerem zarówno Michała, jak i jego brata Cezarego. Ich relacje jednak mocno się popsuły i w listopadzie 2021 roku media obiegła informacja o oficjalnym zakończeniu współpracy.

Od tamtego momentu Oleksiejczuk stoczył cztery walki i dwie z nich zakończyły się przegranymi. Po pierwszej porażce z Dustinem Jacobym trener oświadczył, że jest otwarty na rozmowę z zawodnikiem i może ponownie przygotowywać go do pojedynków.

„Husarz” jednak nie odpowiedział na propozycję trenera. Teraz Okniński opublikował kolejny komentarz po przegranej w Las Vegas i napisał:

– Wypowiem się co do ostatniej walki Michała Oleksiejczuka. Michał to jeden z niewielu Polskich zawodników, który nie boi się zawodników ze wschodu i wygrywał z groźnymi zawodnikami z Czeczeni -Antigulov i z Degastanu -Gamzatov. Michał ma charakter do walki i talent. Co do ostatniej walki powiem tak, Michał podjął decyzje, za które teraz płaci, uczy się na swoich błędach. Michał to młody zawodnik już z dużym doświadczeniem może wyciągnie właściwe wnioski.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.