KSW

XTB KSW Colosseum 2. Mamed stanął w obronie pojedynku Gleba vs Głowacki: „Mega zestawienie. Ci, którzy gadają, będą oglądać najchętniej”

Mamed Khalidov stanął w obronie zestawienia, które otworzy galę na Stadionie Narodowym. Pojedynek ten wywołał sporo kontrowersji.

Podczas XTB KSW Colosseum 2 dojdzie do walki dwóch debiutantów. Po raz pierwszy w formule MMA zmierzą się ze sobą znany z GROMDY Patryk Tołkaczewski oraz były bokserski mistrz świata kategorii junior ciężkiej Krzysztof Głowacki.

Mamed o walce „Gleba” vs Głowacki

Jeśli chodzi o ten pojedynek, kibice są mocno podzieleni. Wielu fanów uważa, że w to miejsce można było dać szansę pełnoprawnym zawodnikom MMA. Gala na Narodowym to wielkie wydarzenie i wielu fighterów mówiło o tym, że chciałoby wziąć udział w Colosseum 2.

Ostatecznie jednak federacja zdecydowała się na sportowy freak fight, w którego obronie stanął Mamed Khalidov. Były mistrz, który w czerwcu ponownie zmierzy się ze Scottem Askhamem, w rozmowie z Klatka po klatce przyznał:

– Ten się bił na gołe pięści, ten jest mistrzem świata. W MMA nie jara cię takie coś? Ci, którzy gadają, będą najchętniej oglądać. Myślę, że to jest mega zestawienie. Dla mnie każdy ma swoje zdanie, nikomu nic nie można narzucić, ale obejrzeć w MMA mistrz świata w boksie i gościa, co bił się na gołe pięści i dobrze sobie radził, dlaczego nie? Czy zasłużył, gdyby wyszedł do boksu? Oczywiście, nie zasłużył, ale tu mówimy o MMA.

Kursy bukmacherskie na walkę „Gleba” vs Głowacki

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Sprawdź!  Trzeci brat Pudzianowski zadebiutuje w MMA? "Jestem w trakcie rozmów z organizacjami. Nazwisko zobowiązuje"

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 81!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.