Clout MMA

Tak poseł PiS zareagował na pytanie o walkę żony w Clout MMA 2! [WIDEO]

Poseł PiS przy okazji ostatniego wywiadu został zapytany o pojedynek swojej żony we freak fightach. Nie był jednak to temat, w który chciał się zagłębić.

29 grudnia odbędzie się trzecia edycja Clout MMA, a w klatce zobaczymy Mariannę Schreiber. Żona Łukasza Schreibera, który jest członkiem partii PiS, przygotowuje się pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Co ciekawe, jej debiut jest sporym zaskoczeniem. Niedawno jeszcze freak fighty nazywała promocją patologii, więc kibicie zarzucili jej hipokryzję. Schreiber nawet nie kryła się z tym, że wystarczyły duże pieniądze, aby zmieniła zdanie i przyznała:

Na pewno istotnym elementem jest czynnik finansowy, który spowodował, że zaczęłam o tym w ogóle myśleć na poważnie i który wydaje mi się, mógł przeważyć.

O jej występ został zapytany mąż, który gościł w studio RMF24. Gdy prowadzący rozmowę dziennikarz zapytał o to, czy będzie na gali kibicować swojej żonie, ten odpowiedział:

– Panie redaktorze, jeżeli pan tak mówi o sporcie, to o szachach, o piłce nożnej chętnie z panem porozmawiam. Nie ma powodu abym opowiadał o moich rodzinnych sprawach. Nigdy tego nie robiłem i nie zamierzam tego robić.

Dziennikarz dalej dopytywał o pojedynek Marianny, jednak jej mąż wyraźnie nie chciał w ogóle poruszać tego tematu:

Sprawdź!  Wrzosek pobił się z promotorem! Kolejna bójka na zapleczu Clout MMA 5 [WIDEO]

– Świetnie, a ja panu mówię, że nie zamierzam o tym rozmawiać. Nie widzę powodu, abyśmy w politycznej rozmowie na ten temat rozmawiali. Ja nie startuje w żadnym konkursie na ulubionego męża Polaków. Doceniam pańskie poczucie humoru. Nie widzę powodu, dla którego miałbym dyskutować na antenie radia,

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.