UFC

Debiut Bryczka w UFC na początku przyszłego roku! Znamy nazwisko przeciwnika!

Wiemy już, kiedy Robert Bryczek zadebiutuje w UFC! Pierwsza walka Polaka odbędzie się już na początku lutego.

Przed kilkoma miesiącami dość niespodziewanie media obiegła informacja o angażu Roberta Bryczka przez największą organizację MMA na świecie. Polski zawodnik znakomicie radził sobie za południową granicą w federacji OKTAGON, gdzie czekała już na niego walka o pas mistrzowski z Patrikiem Kinclem.

Bryczek w kanałem Fansportu TV przyznał, że może wybić się na czołowego zawodnika wagi średniej UFC. 33-latek na na swoim koncie 22 pojedynki, a do tego znajduje się na fali 5. kolejnych zwycięstw. Warto podkreślić, że żadna z tych walk nie wyszła poza pierwszą rundę!

Robert Bryczek zadebiutuje na UFC Vegas 86

Były podopieczny Mirosława Oknińskiego w oktagonie zadebiutuje 10 lutego na gali UFC Vegas 86. Jego przeciwnikiem będzie rok starszy Albert Duraev. Rosjanin do UFC dostał się przez program Contender Series w 2021 roku, gdzie poddał swojego rywala w 1. rundzie.

„Machete” ma za sobą 4 pojedynki w największej organizacji MMA na świecie. Pokazywał się w nich w kratkę, raz wygrywając, a zaraz przegrywając przed czasem. Albert Duraev ma też na swoim koncie wygrane z niedoszłym rywalem Bryczka, Patrikiem Kinclem, oraz doświadczonym polskim fighterem Piotrem Strusem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.