Clout MMA

Natan kompletnie bez szans? Denis Załęcki OGROMNYM faworytem na Clout MMA 3!

Oficjalnie potwierdzono, iż dojdzie do walki Denis vs Natan. Pojedynek ten będzie miał miejsce już na gali Clout MMA 3, a bukmacherzy wskazali faworyta. Ich zdaniem Marconia czeka ciężka noc!

Początkowo toruński „Bad Boy” miał spotkać się w klatce i rozwiązać długi konflikt tylko z „Wielkim Bu”. Walka z Patrykiem Masiakiem na Santa Clout wciąż jest oczywiście aktualna. Organizacja postanowiła jednak po raz kolejny zamieszać i dodać mocnego akcentu.

Jeśli Denis Załęcki będzie w stanie i zostanie dopuszczony przez lekarzy do kolejnego występu, czeka go jeszcze jedno starcie tego wieczoru. Torunianin zmierzy się w formule MMA z ostatnio często go zaczepiającym Natanem Marconiem. „Bóg Estetyki” swoją ostatnią walkę przegrał w 1. rundzie, dodatkowo pogłębiając kontuzję nogi.

Denis Załęcki bardzo dużym faworytem w walce z Natanem!

Nikogo zatem nie mogą dziwić kursy bukmacherskie na to dodatkowe zestawienie. Załęcki mimo tego, że będzie to jego drugi pojedynek jest stawiany w roli potężnego faworyta. Stawiając za to 100 zł na wygraną Natana Marconia zgarnąć można prawie czterokrotność stawki!

Sprawdź!  Dawid Załęcki szczerze o relacji z synem: "Kiedyś to się zmieni, ale nie dziś. Na chwilę obecną..."

Całą galą wraz ze wspomnianym pojedynkiem obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki1.14Fortuna
Natan Marcoń4.28Fortuna

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.