BoksHigh League

Szpilka wygadał termin walki z „Don Kasjo”? Zapowiedział drugie starcie freakowe

Wygląda na to, że Artur Szpilka przypadkowo mógł wygadać termin walki z Kasjuszem Życińskim. Zdradził, że stoczy kolejną walkę freakową.

„Szpila” ma za sobą debiut w MMA, a już we wrześniu stoczy drugi pojedynek. Tym razem zadebiutuje we freakowej federacji High League i zmierzy się z Denisem Załęckim. Co ciekawe, w kilku wywiadach wyznał, że na nadchodzącej gali miał zmierzyć się z Kasjuszem Życińskim, jednak ten podpisał kontrakt z Prime Show MMA.

Ale jest coś tam na rzeczy, tak. Jestem cały czas w kontakcie z promotorem… Tak naprawdę miałem walczyć z nim na High League, ale on podpisał umowę z Primem, więc to się wszystko rozmyło – przyznał w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

Słowa te potwierdził w ostatnim wywiadzie dla myMMApl, w którym zdradził, że teraz na High League 4 miał stoczyć walkę bokserską. To nie wszystko, gdyż były pięściarz zapowiedział kolejny freakowy pojedynek i prawdopodobnie zdradził termin walki z Kasjuszem Życińskim.

„Don Kasjo” wielokrotnie wspominał, że aby zawalczyć ze Szpilką, najpierw musi wyleczyć łokieć. Wczoraj ogłosił, że jest po operacji i będzie gotowy, aby powrócić do klatki już na Prime Show MMA 3. Walka ze „Szpilą” odbędzie się jednak prawdopodobnie w lutym 2023 roku.

Sprawdź!  (VIDEO) Wielki Bu reaguje na ostatni wpis Denisa: "Nie mam parcia być gitem i się wykłócać w Internetach. To nie ma nic wspólnego z szacunkiem"

Artur Szpilka zapowiedział kolejną walkę freakową

Szpilka zapytany o kontrakt z KSW i walkę dla freakowych federacji przyznał – Tak, przecież nie robię takich rzeczy sam z własnej woli. Ja ich bardzo szanuję, to są przede wszystkim pasjonaci prawdziwego sportu. Ja sobie samemu nic nie robię.

Przy podpisywaniu kontraktu rozmawiałem, że wrzesień i prawdopodobnie luty następnego roku zaboksuję… – powiedział były pięściarz, po czym zaśmiał się i od razu poprawił – Zawalczę, w sensie MMA… Zaboksuję się mówi jeszcze, bo boksowałem… W formule freak fightowej.

Wszystko wskazuje na to, że pojedynek z Życińskim coraz bliżej. Być może mówiąc o starciu w lutym, Szpilka miał na myśli zestawienie z „Don Kasjo”, jednak nie chciał zdradzić terminu przed oficjalnym ogłoszeniem.

Obstaw High League 4 w Fortunie!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Wrzosek wskazał kolejnego rywala: "Z Polaków to Artur Szpilka. Czekam na telefon od Martina i Kawula"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.