High League

Szlachetny gest Denisa Załęckiego! „Dochód będzie przeznaczony na szpital dziecięcy”

Już w tę sobotę w organizacji High League zadebiutuje Denis Załęcki, który będzie miał okazję wyjaśnić jeden z najgłośniejszych w ostatnim czasie konfliktów.

W krakowskiej Tauron Arenie „Bad Boy” zadebiutuje w federacji freakowej. Zawodnik znany z walk na gołe pięści zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Pomiędzy rywalami jest sporo złej krwi, a kibice nie mogą się doczekać ich konfrontacji w klatce.

Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1. Denis Załęcki chciał walczyć w małych rękawicach, jednak rywal oświadczył, że może zgodzić się na to jedynie, gdy „Bad Boy” zejdzie do jego kategorii wagowej.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Załęcki w rozmowie z fansportu.pl zdradził, że po walce z Kwiecińskim zamierza wesprzeć szpital dziecięcy w Gdańsku. Prawdopodobnie wystawi na aukcję swój 14-karatowy sygnet, a pieniądze przekaże szpitalowi. Więcej na ten temat dowiemy się po sobotnim starciu na gali High League.

Sprawdź!  Denis Załęcki odpowiada na słowa Mariusza Pudzianowskiego! Skomentował jego nagranie!

To jest mój sygnet, 14 karatowe złoto. Tutaj macie moją ksywkę, moją pięść wydziarganą. Będzie można wygrać ten oto sygnet mój prywatny po walce na High League z Alanem. Cały dochód będzie przeznaczony na szpital dziecięcy w Gdańsku, także wszystkiego się dowiecie po gali High League. Wszystkich informacji udzielę po ciężkim znokautowaniu Alana – zdradził Załęcki.

Nagranie z awantury na konferencji High League:

Źródło: fansportu.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.