High League

Denis Załęcki o walce z ochroniarzem Francem: „Nie będę promował wieśniaka napie**olonego sterydami”

Podczas wczorajszej konferencji High League było naprawdę gorąco. Doszło nie tylko do awantury pomiędzy zawodnikami. Niespodziewaną gwiazdą wydarzenia stał się jeden z ochroniarzy.

W trakcie face-to-face pierwszego zestawienia pomiędzy Konradem Karwatem i „Super Mario”, drugi z zawodników ruszył na swojego rywala, jednak szybko wylądował na ziemi. Został obalony przez jednego z ochroniarzy.

Ochroniarz Franc chwilę później został zaproszony na środek sceny. Wyjaśnił, że to pierwszy raz, kiedy znajduje się na takim wydarzeniu, a Malik Montana, który był pod wrażeniem rzutu, jaki zaprezentował na zawodniku organizacji, zaproponował mu walkę na gali High League 3.

Franc, który przyjął propozycję, niedługo potem ponownie znalazł się w środku awantury. Tym razem rozdzielał Denisa Załęckiego i Alana Kwiecińskiego. Doszło nawet do spięcia pomiędzy nim, a „Bad Boyem”, który był gotowy bić się z ochroniarzem.

Malik Montana wykorzystał okazję i zaproponował kibicom pojedynek pomiędzy Francem i Załęckim. Mimo że za kulisami ochroniarz przeprosił „Bad Boya”, to nie podoba mu się pomysł takiej walki, o czym w ostrych słowach powiedział w wywiadzie dla fansportu.pl.

Sprawdź!  (VIDEO) Denisowi puściły nerwy! Ostre słowa do Omielańczuka! "Je*ać takie prujd*py. Do szybkiego zobaczenia!"

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Denis Załęcki przyznał, że nie zamierza walczyć z Francem w klatce. Może po prostu wyjść z nim na solówkę i tak wyjaśnić całą sprawę. Zawodnik nie szczędził ochroniarzowi ostrych słów:

– Jeśli on będzie się domagał walki, no to zaraz go gdzieś tam złapię na tej gali High League i go tam rozje*ię. Ja nie będę promował jakiegoś wieśniaka napie**olonego sterydami. No nie będzie mnie kur*a od tyłu dusił. Nie lubię takiego czegoś. Pompują go na siłę, po co takie coś?

– Ja nie będę pompował walki z nim, bo mi nie sa potrzebne takie walki. Ja za dwa miesiące mam bardzo poważną walkę z jednym z najlepszych zawodników z Polski wagi ciężkiej. Z takimi zawodnikami chcę się bić. A jeśli on chce ze mną walkę, to zaraz możemy to tutaj sobie wyjaśnić. Propozycja z mojej strony padły, nie chciał się bić, podał mi rękę, przeprosił i tyle.

Nagranie z awantury na konferencji High League

Sprawdź!  Denis Załęcki ostro odpowiada hejterom! "Teraz to ja jestem łbem? Trzeba odróżniać..."

Źródło: fansportu.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.