KSW

Szef KSW pod wrażeniem kibiców Legii po Colosseum 2: „Pokazali, że można…” [VIDEO]

Jeden ze współwłaścicieli KSW Martin Lewandowski gościł w studio Fansportu TV, gdzie między innymi podsumował wydarzenia, które miały miejsce podczas gali Colosseum 2.

Największa polska federacja MMA po 6 latach powróciła na Stadion Narodowy. Wydarzenie zapisze się na kartach historii jako druga co do wielkości gala, gdyż jak już wiadomo, KSW Colosseum 1 sprzedało więcej biletów. Na żywo tamten event oglądało blisko 58 tysięcy kibiców. Tym razem fanów było trochę mniej, jednak gala i tak okazała się sporym sukcesem.

Szef KSW o dopingu kibiców

Martin Lewandowski w ostatnim wywiadzie miał okazję podsumować drugą edycję Colosseum. Poruszył temat najważniejszych pojedynków, wyjaśnił m.in. dlaczego to walka Materla vs Paczuski została nagrodzona bonusem za walkę wieczoru I odniósł się do sprawy Mariana Ziółkowskiego. Zabrał też głos na temat dopingu na Stadionie Narodowym.

Zdecydowanie największy doping tego wieczoru, czego można było się spodziewać zebrał Arkadiusz Wrzosek. Sympatyzujący z Legią Warszawa kickbokser dodatkowo w dzień gali, 3 czerwca, obchodził urodziny, toteż po szybkim zwycięstwie mógł liczyć na gromkie 'Sto lat’.

Sprawdź!  Martin Lewandowski o walce Mańkowskiego w Fame MMA: "Borys się zachowuje tak, jak powinien zachować się dorosły facet"

– Kibice Legii? Kulturka pełna, wspaniała sprawa. Tylko czasami miałem wrażenie, że zapomnieli, jak ma ich zawodnik na imię albo na nazwisko. Zamiast 'Wrzosek!’, słyszałem 'Legia!’

Kibice Legii pokazują, że można przyjść na imprezę masową, naprawdę fajnie kibicować i pokazać tą swoją siłę, pokazać te swoje wsparcie. I to tak, żeby nie zakłócić porządku jakimś tam innym kibicom.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.