KSW

Pudzianowski stoczy wielki rewanż z Najmanem na zakończenie kariery!? Zaskakujące słowa szefa KSW!

Szef KSW Martin Lewandowski zaskoczył swoimi słowami odnośnie potencjalnego rewanżu pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Marcinem Najmanem!

W ostatnich dniach w social mediach doszło do ciekawej wymiany zdań. Marcin Najman zaproponował drugie starcie Mariuszowi Pudzianowskiego. Ogłosił, że jest gotowy na rewanż i jako kolejny po Mamedzie Khalidovie i Arturze Szpilce rozprawi się z byłym strongmanem.

Co ciekawe, „Dominator” zareagował na słowa freak fightera i napisał – Marcin, nie wywołuj wilka z lasuNajman dalej namawia do starcia i stwierdził nawet, że ma już plan na pojedynek. Podkreślił, że Pudzianowski jest już rozbity i zmęczony po blisko 14 latach w MMA i tym razem walka będzie wyglądać całkiem inaczej, niż pierwsza, która trwała 43 sekundy.

Jak się okazje, organizacja KSW nie zamyka się na taki pojedynek. Martin Lewandowski, który gościł w studio FANSPORTU TV, nie przepada za starciami freakowymi, jednak tym razem może być inaczej. W najnowszym wywiadzie przyznał, że nie zamyka się całkowicie na taki pomysł i to właśnie Najman, który był pierwszym rywalem Pudzianowskiego, może być również ostatnim przeciwnikiem w jego karierę.

Sprawdź!  Bukmacherzy wskazali faworyta! Znamy kursy na walkę Mamed Khalidov vs Scott Askham

Nie chcę mówić, że nie ma możliwości, ale nie chcę się pod tym tematem podpisywać. Nie mówię nie. Oczywiście z jakichś względów, może ostatnia walka Mariusza, po prostu, żeby to był benefis Mariusza Pudzianowskiego.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.