KSW

Legendy KSW zawalczą o pas? Szef organizacji o Materli i Mamedzie! „Tutaj może się dużo dziać”

Martin Lewandowski zabrał głos w sprawie walki o mistrzowski pas kategorii lekkiej. Jest szansa na to, że Michał Materla lub Mamed Khalidov spróbują ponownie zdobyć tytuł.

Podczas ostatniej gali KSW Colosseum 2 Paweł Pawlak rozbił przed czasem Tomasza Romanowskiego i sięgnął po tytuł. Swoje stracie zwyciężył również Mamed, który efektownie kopnięciem znokautował Scotta Askhama. Wielką niespodziankę sprawił również Materla, pokonując Radosława Paczuskiego przez KO w pierwszej odsłonie.

Khalidov na ten moment zajmuje pierwsze miejsce w rankingu zaraz za mistrzem, natomiast Materla znajduje się na piątej pozycji. Obaj panowie to legendy KSW i byli mistrzowie. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl szef federacji przyznał, że jest jak najbardziej zainteresowany ich kolejnymi walkami o pas. Wszystko jednak zależy od samych zawodników:

– Jeżeli tylko Mamed by poczuł, że jednak gdzieś tam na końcówce swojej kariery – Nie chcę mu nić zabierać, bo pokazał, że jest kotem – Dla mnie zarówno Pawlak vs Mamed, Pawlak vs Materla, to są zestawienia, które bardzo bym sobie życzył. Wydaje mi się, że tu jest nadkomplet zajebistych walk, które można zestawić w 84.

– Tutaj może się dużo dziać. Ma dwóch przeciwników, którzy nigdy się nie cofali. Nawet jeśli są starsi, to udowadniają, że są w sztosie i na topie. Nie chcę mówić, bo to jest za szybko, potrzeba zgody teamów. Osobiście, jak najbardziej, jestem na tak.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.