The War

Denis Załęcki przed galą The War 5: „To może być trampolina do kariery. To my odkryliśmy Soroko”

Kolejna edycja The War zbliża się wielkimi krokami. Już dzisiaj odbędzie się oficjalne ważenie, a jutro czeka na nas emocjonujący turniej i walki grupowe.

Podobnie jak na poprzednich galach, również i tym razem 8 zawodników będzie mierzyć się ze sobą o nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych. Zawalczą oni na zasadach K-1 + łokcie i uderzenia głową. W starciach turniejowych nie zobaczymy też parteru.

O 50 tysięcy złotych zawalczą tacy zawodnicy jak zwycięzca WOTORE 4 Dominik Owsiany oraz znany z poprzednich edycji „Sołi”. Zobaczymy także nowe twarze, w tym fighterów, którzy toczyli pojedynki dla GROMDY czy FEN.

Natomiast, jeśli chodzi o pojedynki grupowe, do klatki powrócą Młode Gliwice, które ponownie zmierzą się z Jamnikami. Podczas ostatniej edycji pierwsza z ekip wygrała w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Teraz Jamniki mają okazję do rewanżu.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Denis Załęcki o turnieju The War

Przed piątkową galą głos zabrał organizator Denis Załęcki, który przyznał, że podczas The War 5 być może będziemy świadkami narodzin nowej gwiazdy w sportach walki. Zapewnia, że The War to okazja dla zawodników na przebicie się i zyskanie większej rozpoznawalności.

Sprawdź!  Okniński o organizacji Denisa "Bad Boya" Załęckiego: "To lepsze niż 20 na 20 z pałami i nożami w lesie"

Taką szansę dostał m.in. Adam Soroko. Mimo przegranej w turnieju zdobył sporą popularność i podpisał kontrakt z federacją freakową:

Sam wywodzę się z takich ulicznych klimatów i niekiedy widzę w tych chłopakach siebie z dawnych lat. Chcą wejść i się bić, nie kalkulują, bo THE WAR to może być dla niektórych trampolina do kariery. To my odkryliśmy Soroko. Przewijali się u nas różni wojownicy, którzy potem toczyli walki na innych galach. Może znów ktoś odpali się w klatce i na wywiadach, mam satysfakcję z tego, że dajemy chłopakom szanse, żeby mogli się pokazać i przebić. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się kolejna ciekawa postać.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł. Chętni wciąż mogą nabyć wejściówki na galę!

Bilety dostępne w serwisie eBilet

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.