PRIME SHOW MMA

Don Kasjo pewny siebie przed walką z Zadorą! „Będzie jadł przez słomkę. Ludzie zobaczą…”

Kasjusz Życiński jest bardzo pewny siebie przed nadchodzącym pojedynkiem. W ostatnim wywiadzie zapowiedział nawet ciężki nokaut.

„Don Kasjo” po 8-miesięcznej przerwie powraca do akcji. W main evencie gali Prime Show MMA 5 zmierzy się z profesjonalnym kickboxerem Dominikiem Zadorą. Pojedynek odbędzie się jednak w formule bokserskiej, ale zawodnicy zdecydowali się na małe rękawice.

„Don Kasjo” mocno przed walką

Życiński zamierza udowodnić rywalowi, że popełnił wielki błąd, godząc się na walkę w rękawicach do MMA. Dotychczas wygrywał głównie przez decyzje. Jedynie Macieja Rataja oraz w ostatnim starciu „Popka” udało mu się skończyć przed czasem.

Tym razem zamierza udowodnić swoją dominację i w najnowszym wywiadzie dla portalu mma.pl zapowiedział, że Zadora zostanie brutalnie znokautowany:

– Tak się czuje dobrze, że po prostu go rozpie***lę. Znokautuję go tam i wtedy ludzie zobaczą, dlaczego nie chciałem małych rękawic. Chłop prawdopodobnie będzie wpie***lał przez słomkę długi, długi czas. Ludzie zobaczą, jak mój rywal niekomfortowo będzie się czuł, jak będę w małych rękawicach.

– Zobaczą, czemu nie chciałem kaleczyć ludzi i w tych dużych ich biłem. Tutaj gościa upokorzę totalnie. Tak, jak on kiedyś Mateusza Murańskiego upokorzył, tak ja go teraz upokorzę, na jego terenie.

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Kasjo” vs Dominik Zadora

Wszystkie walki Prime Show MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Jóźwiak chce opłacić pobyt Murana w szpitalu psychiatrycznym! "Tylko Choroszcz może go uratować"

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.