Clout MMA

Szadziński w szoku po konferencji Clout MMA 5: Myślałem, że jest tu jakaś… (VIDEO)

Gracjan Szadziński ma za sobą już kilka programów promujących galę Clout MMA 5 oraz wczorajszą konferencję. podsumował ją w kilku słowach.

Były fighter KSW zadebiutuje w świecie freak fightów przeciwko innemu zawodnikowi znanemu z zawodowego MMA. Jego rywalem będzie Salim Touahri, a panowie zmierzą się na zasadach PRIDE. Na konferencji jednak obaj toczyli wojnę na słowa z dymiącym do każdego, kto pojawiłby się na scenie Natanem Marconiem.

Freak fighter nie bierze jeńców w swoich akcjach i nie zważa na to, kto jest drugą stroną „dialogu”. Tylko na wczorajszej konferencji „Bóg Estetyki” rzucił mikrofonem w byłego zawodnika UFC, a niedługo później uderzył otwartą dłonią Gracjana Szadzińskiego.

Wszystkie walki Clout MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł zagrasz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik – Denis „Bad Boy” Załęcki3.21 – 1.25Fortuna
Natan Marcoń – Łuaksz „Cameraboy” Pawłowski1.50 – 2.25Fortuna

Gracjan Szadziński po konferencji Clout MMA 5

Michał Tuszyński z redakcji FANSPORTU TV był wczoraj na konferencji i porozmawiał z byłym fighterem KSW. Przyznał Szadzińskiemu, że od zawsze twierdził, iż wpasuje się on do świata freak fightów. Gracjan odpowiedział, że to, co działo się na konferencji, przeszło jego oczekwiania:

Sprawdź!  Pasternak odpalony na Natana! Mocne słowa w stronę Marconia na konferencji [WIDEO]

– Powiem wam tak, tylko jeszcze na tych konferencjach się nie odnajduję, bo jakby no… Rozumiesz, to są freak fighty. Myślałem, że jakaś granica tu jest. A tu nie ma żadnych granic, żadnych! Naprawdę żadnych.

Zobacz też inne wywiady po konferencji przed Clout MMA 5:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.