Clout MMA

Natan trafił kolejnego zawodowca! Szadziński oberwał z liścia od Marconia (VIDEO)

Na pierwszym panelu konferencji przed Clout MMA 5 Natan Marcoń „ustrzelił” nie jednego, a dwóch zawodowców! Podczas face to face oberwał od niego też Gracjan Szadziński.

Były fighter KSW zadebiutuje w świecie freak fightów przeciwko innemu zawodnikowi znanemu z zawodowego MMA. Jego rywalem będzie Salim Touahri, a panowie zmierzą się na zasadach PRIDE.

Wszystkie walki Clout MMA 5 łącznie ze starcie Touahri vs. Szadziński obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł zagrasz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

TYPKURSYBUKMACHER
Salim Touahri1.33Fortuna
Gracjan Szadziński2.78Fortuna

Natan uderzył Szadzińskiego!

Na pierwszym panelu konferencji Natan Marcoń grał oczywiście pierwsze skrzypce. Freak fighter zaatakował mikrofonem Salima Touahriego, gdy ten podszedł i uderzył go klapkiem. Tradycyjnie pod koniec doszło do spotkań face to face, a prowadzący zamieszali w zestawieniach.

Sprawdź!  Denis reaguje na mocne komentarze o słabej formie! "Wszystkim, których bawi moja waga, proponuję..."

Tym samym naprzeciwko siebie stanęli Natan Marcoń i Gracjan Szadziński. „Bóg Estetyki” od dawna wyzywał byłego fightera KSW od tzw. „c-wordów” i innych najgorszych wyzwisk. Panowie umawiali się też na pojedynek. Gdy zaś stanęli naprzeciw siebie… Marcoń uderzył Szadzińskiego!

Poniżej nagranie z ataku Natana Marconia:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.