Clout MMA

Natan zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC? Salim Touahri zabrał głos (VIDEO)

Salim Touahri już w ten weekend zadebiutuje w świecie freak fightów pojedynkiem z Gracjanem Szadzińskim. Czy były zawodnik UFC przyjąłby walkę z jakimś freak fighterem?

Zawodnik klubu Grappling Kraków stoczy pierwszą od 5 lat walkę w formule MMA na brutalnych zasadach PRIDE. Jego rywalem podczas Clout MMA 5 będzie Gracjan Szadziński, co zapowiada bardzo ciekawe i mocne starcie.

Wszystkie walki Clout MMA 5 łącznie ze starcie Touahri vs. Szadziński obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł zagrasz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

TYPKURSYBUKMACHER
Salim Touahri1.33Fortuna
Gracjan Szadziński2.78Fortuna

Natan zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC?

Na wczorajszej konferencji przed galą Clout MMA 5 najwięcej czasu Salim Touahri spędził kłócąc się z Natanem Marconiem. Fighter mający za sobą 3 występy w UFC oberwał też od freak fightera mikrofonem i nie bał się jego zachowania nazywać patologią. W rozmowie z FANSPORTU TV został zapytany przez Michała Tuszyńskiego, czy przyjąłby propozycję pojedynku z Marconiem, np. w dużych rękawicach?

Sprawdź!  Scarface zawodnikiem Clout MMA? Atakuje Kwiecińskiego po konferencji: "Alan to fałszywa larwa i obc***"

Nie no, Natan nigdy nie podejmie ze mną rękawicy, nie dojdzie do walki – odpowiedział Salim, a prowadzący przypomniał mu, co Marcoń zrobił w pojedynku z Denisem Załęckim. – Wychodzić po to, żeby walka się skończyła po kilku sekundach? To nie ma sensu. Chyba, że po tych kilku sekundach dostanę gruby przelew na konto, to jestem w stanie to rozważyć.

Zobacz też inne wywiady po konferencji przed Clout MMA 5:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.