Clout MMA

Szadziński nie wytrzymał i uderzył Natana! Wściekły Denis obrzucał Marconia (VIDEO)

Natan Marcoń i Gracjan Szadziński spotkali się ponownie na ostatnim panelu konferencji przed Clout MMA 5. Przy okazji odpalił się też Denis Załęcki.

Gala Clout MMA 5 odbędzie się w najbliższą sobotę, a udział w niej wezmą takie postaci, jak „Ferrari”, Denis Załęcki, czy Natan Marcoń. W rozpisce znalazło się też miejsce dla zawodowców – na zasadach PRIDE zmierzą się Salim Touahri i Gracjan Szadziński.

Wszystkie walki Clout MMA 5 łącznie ze starcie Touahri vs. Szadziński obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł zagrasz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik – Denis „Bad Boy” Załęcki3.21 – 1.25Fortuna
Natan Marcoń – Łuaksz „Cameraboy” Pawłowski1.50 – 2.25Fortuna
Salim Touahri – Gracjan Szadziński1.33 – 2.78Fortuna

Gracjan Szadziński odpłacił się Natanowi!

Ostatni panel, zgodnie z przewidywaniami, był najmocniejszy. Zaczęło się od bohaterów co-main eventu Clout MMA 5, Denisa Załęckiego i Amadeusza „Ferrariego”. Po jakimś czasie dochodziły kolejne postaci: Natan Marcoń, Bartosz Szachta i Gracjan Szadziński.

Sprawdź!  "Don Kasjo" zawalczyłby z Denisem Załęckim? Zabrał głos po Clout MMA 3

Były fighter KSW i „Bóg Estetyki” widzieli się już wcześniej i Natan uderzył Szadzińskiego. Ten zaznaczał, że nie zniży się do jego poziomu i go nie uderzy. Na ostatnim panelu postanowił jednak mu oddać, za co został opluty i rzucił mikrofonem.

Nie spodobało się to Denisowi Załęckiemu, który rzucił różnymi przedmiotami w stronę Natana Marconia. Na panelu nie brakowało licznej ochrony, która mimo wszystko miała sporo problemów z freak fighterami.

Poniżej nagranie z ataku Szadzińskiego na Natana:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.