Clout MMA

Natan rzucił mikrofonem w byłego zawodnika UFC! (VIDEO)

Na właśnie trwającej konferencji prasowej przed Clout MMA 5 Natan Marcoń rzucił w Salima Touahriego mikrofonem!

Popularny „Bóg Estetyki” jak zwykle „dymi” do każdego. Na dzisiejszej konferencji został posadzony ze swoim rywalem oraz bohaterami walk Bomba vs. Sequento oraz Touahri vs. Szadziński.


Wszystkie walki Clout MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł zagrasz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik – Denis „Bad Boy” Załęcki3.21 – 1.25Fortuna
Natan Marcoń – Łuaksz „Cameraboy” Pawłowski1.50 – 2.25Fortuna

Natan zaatakował byłego zawodnika UFC!

Podczas konferencji zostały przytoczone słowa Natana Marconia, który powiedział, że Salima Touahriego mógłby zabić, a przegrać mógłby z Conorem McGregorem. Były fighter UFC powiedział „Bogu Estetyki”, że spotkał się z Irlandczykiem i ma do przekazania upominek.

Sprawdź!  Omielańczuk mocno o pseudonimie Bad Boy: "Ktoś mu zrobił ogromną krzywdę"

Touahri wstał i podszedł – mimo próśb Natana, by się nie zbliżał – z torbą, z które wyjął klapki. Jednym zdołał trafić Marconia, nim powstrzymała go ochrona. Freak fighter w kontrze rzucił mu mikrofonem w głowę!

Salim musiał opuścić panel, a po powrocie doszło do kolejnej konfrontacji. Natan zapowiedział, że połamie kości byłego zawodnika UFCl

– Możemy się sprawdzić w klatce, jak chcesz. I Gracjan, po kolei. Pokażę, jak łamię ci kości. Podpiszemy aneks, że jak klepnę, albo ucieknę i nie będę walczył do końca, to pieniądze dostajesz wszystkie moje.

Poniżej nagranie z ataku Natana Marconia:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.