PRIME SHOW MMA

Stójkowa dominacja Jóźwiaka! Pokonuje Japczana na Prime 8 [WIDEO]

Przed najważniejszymi walkami Prime Show MMA 8 doszło do konfrontacji dwóch pokoleń. „Japczan” zmierzył się z Pawłem Jóźwiakiem.

Jakub Piotrowicz wrócił do klatki po bardzo długiej przerwie. „Japczan” w przeszłości pokonał Bonusa BGC, ale później uległ Robertowi Pasutowi. Nad dzisiejszym oponentem miał przewagę wieku, ale przede wszystkim kilogramów.

Paweł Jóźwiak ponownie wszedł do klatki Prime Show MMA, gdzie ostatnio czekała go niemiła niespodzianka. „Prezes”, choć już nie FEN, przegra po bardzo kontrowersyjnej decyzji z Jackiem Murańskim. 50-letni freak fighter coraz lepiej odnajduje się w tym świecie i już szuka kolejnych pojedynków.

Prime MMA: Jóźwiak vs. Japczan – RELACJA

RUNDA 1

Japczan zaczął od mocnych low kicków. Jóźwiak zebrał na gardę serię ciosów Piotrowicza. Jakub zaczął ciężko dyszeć, Jóźwiak wyprowadził front kick i kilka cepów. „Prezes” trafił lewym-prawym, zaraz Japczan poszukał swojej szansy. Piotrowicz cofnął się pod siatkę, a Jóźwiak zasypuje go gradem ciosów na koniec rundy.

RUNDA 2

Jóźwiak wyczekiwał ataków Piotrowicza, który zostawił sporo sił w poprzedniej rundzie. Japczan szukał lewego sierpa, Prezes padł na matę potknąwszy się o nogę rywala. Japczan kontynuował ofensywę, ale zaraz zainkasował ciosy Jóźwiaka. Prezes zaliczył nokdaun, a Japczan zgłosił wsadzenie palca w oko. Po chwili przerwy Jóźwiak rzucił się z szaleńczym atakiem zasypując Piotrowicza ciosami do kolejnego nokdaunu.

Sprawdź!  (VIDEO) Adam Soroko kończy wielką awanturę za kulisami! Uciszył wystraszonego Lasika! "Nie drzyjcie ku*wa mo*dy! Wypi***olę ci, to..."

RUNDA 3

Potwornie zmęczony Japczan posyłał cepy zza podwójnej gardy, ale Jóźwiak usadził go krótkim sierpem. Piotrowicz nie wróci na nogi, Prezes wrócił na zwycięską ścieżkę.

Wynik walki: Paweł Jóźwiak wygrał przez TKO w 3. rundzie!

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.