PRIME SHOW MMA

Wielki Bu zadebiutuje we freak fightach! Zawalczy na Prime MMA 5: „Zostawimy w klatce sporo krwi”

Patryk „Wielki Bu” Masiak stoczy kolejny pojedynek. Tym razem zawalczy w jednej z największych polskich federacji freakowych.

Mimo sporych problemów, o których dużo mówiło się przez ostatnie miesiące, Prime Show MMA powraca z piątą galą, która odbędzie się 1 lipca. Zawalczy na niej m.in. włodarz Kasjusz Życiński, który zmierzy się z zawodnikiem federacji KSW lub FEN.

„Wielki Bu” w Prime Show MMA!

Ponownie w akcji zobaczymy również „Wielkiego Bu”, który ma za sobą pojedynek w MMA i na gołe pięści. Najpierw w 35 sekund na FEN 45 znokautował Nikolę Milanovicia, a następnie podczas Krwawego Sportu w pierwszej odsłonie rozbił Tomasza Łuszczyńskiego.

Teraz Masiak zadebiutuje w Prime Show MMA, jednak na ten moment nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem. Fani spekulują, że być może zmierzy się z Adamem Oknińskim, Piotrem Kałuskim lub „Bombardierem”. Wszyscy ci zawodnicy toczyli już pojedynki w federacji Prime.

Sam „Wielki Bu” zabrał głos i za pośrednictwem social mediów zapowiedział krwawy pojedynek:

1.07 widzimy się we Wrocławiu !!!

Tym razem nie będzie tak łatwo, bo mój rywal to wymagający, miły gentelmen, wiec zostawimy w klatce sporo krwi, ale to się nie liczy ! Liczy się to, że to moja ręka powędruje ku górze !

PISZCIE W KOMENTARZACH

Kogo spodziewacie się po drugiej stronie oktagonu !

A ja dla jednego ze szczęśliwców, którzy dobrze wytypują mojego rywala, postaram się od @donkasjo wyrwać podwójne zaproszenie, by na własne oczy zobaczył kolejne moje zwycięstwo !!!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.