PRIME SHOW MMA

Kapela brutalnie rozbity przez Kaczora BRS! Raper wygrywa debiut w klatce [WIDEO]

Za nami kolejna walka, w której nie brakowało złej krwi. Kontrowersyjny Jaś Kapela podczas Prime Show MMA 8 zmierzył się z debiutującym raperem, „Kaczorem BRS”.

Organizacja Prime Show MMA znana jest kibicom przede wszystkim z zestawiania bardzo „dymogennych” pojedynków kontrowersyjnych postaci. Jedną z budzących najskrajniejsze emocje jest Jaś Kapela, który wraca do klatki po serii trzech porażek z rzędu.

Kontrowersyjny artysta często kpi z najbardziej polskich wartości i dla wielu jednego z największych Polaków, papieża Jana Pawła II. Z tego powodu naraża się wielu osobom, a w tym dzisiejszemu oponentowi. „Kaczor BRS” od pojawienia się w Prime Show MMA atakował Kapelę, a organizacja postanowiła ich ze sobą zestawić.

Pojedynek ten miał mieszane zasady. Rundy naprzemiennie odbywały się w MMA oraz K-1.

Prime MMA: Kapela vs. Kaczor BRS – RELACJA

RUNDA 1

Kapela szybko ruszył po sprowadzenie, do którego uparcie dążył mimo ataków Kaczora. Jaś zainkasował sporo ciosów, a rywal wrócił na nogi i to on zaraz znalazł się z góry w parterze. Kaczor bił, ale Jaś Kapela założył gumową gardę! Przeciwnik uciekł z próby poddania, ale nie zdążył skończyć go przed czasem.

Sprawdź!  [WIDEO] Marcin Najman podgrzewa atmosferę przed jego walką z Pawłem Jóźwiakiem "Facet cały czas czerpie z czyichś pomysłów"

RUNDA 2

Kaczor agresywnie ruszył na Kapelę z mocnymi ciosami i Jaś poleciał na deski. Oponent machnął jeszcze soccer kickiem, ale sięgnął ręki rywala, za co stracił aż 2 punkty. Kaczor polował na mocne kopnięcia i posłał seryjnie sierpy, aż Kapela osunął się na kolana. Kaczor nie przestawał atakować i trafił jeszcze kolanem w głowę. Kapela nie wrócił do walki!

Wynik walki: Kaczor BRS wygrał walkę przez TKO w 2. rundzie!

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.