PRIME SHOW MMA

Daro Lew brutalnie nokautuje Bagietę! Freakowe KO roku [WIDEO]

W co-main evencie Prime Show MMA 8 wystąpił Michał „Bagieta” Gorzelańczyk. Jeden z najbardziej lubianych freak fighterów zmierzył się z „Daro Lwem”.

Konflikt zawodników zrodził się, rzekomo, podczas gali konkurencyjnej organizacji Fame MMA. Kaźmierczuk mierzył się na niej z „Xayoo”, kolegą Gorzelańczyka. „Daro Lew” przegrał, a w drodze do szatni „Bagieta” miał go opluć. Wcześniej panowie skonfrontowali się też na konferencji

Organizacja Prime Show MMA doprowadziła do walki freak fighterów już na dzisiejszej gali. Podczas Prime MMA 8 „Bagieta” i „Daro Lew” spotkali się w pojedynku w formule K-1 w dużych rękawicach. To przede wszystkim odbierało Gorzelańczykowi największą broń w postaci parteru.

Prime MMA: Bagieta vs. Daro Lew – RELACJA

RUNDA 1

Daro Lew posłał mocny low kick i szukał backfista. Bagieta niebezpiecznie skrócił dystans i zainkasował kilka uderzeń na głowę. Kaźmierczuk podszedł z obszernymi cepami, sięgnął zaraz low kickiem. Gorzelańczyk inkasuje kolejne kopnięcie i jeszcze backfist! Daro Lew atakuje i posłał Bagietę na deski. Darek posłał jeszcze kombinację, backfist i Bagieta został znokautowany!

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Murański prezentuje swoje umiejętności przed pierwszą walką bokserską na Prime Show MMA

Wynik walki: Daro Lew wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.