High League

Sarara zawalczy z Don Diego? Znamy odpowiedź! „Najbardziej flagowa postać” [VIDEO]

Na gali High League 7 we freak fightach zadebiutuje Tomasz Sarara. Dołączenie byłego kickboksera do nowej organizacji otwiera wiele możliwości na potencjalne, bardzo ciekawe walki w jego koronnej dyscyplinie.

Krakowski kickbokser w ostatnich miesiącach pytany o freak fighty nie ukrywał, że byłby zainteresowany pojedynkiem, ale wyłącznie z innym sportowcem. Na najbliższej gali High League Tomasz wystąpi w boksie na małe rękawice, a jego rywalem będzie Michał Pasternak. Panowie znają się dobrze jeszcze z czasów, gdy Sarara brał udział w treningach organizowanych przez Mirosława Oknińskiego.

Tomasz Sarara o Don Diego: „Najbardziej flagowa postać”

Dołączenie Tomasza Sarary do jednej z największych freakowych organizacji daje możliwość na wiele znakomitych pojedynków w K-1. Krakowski zawodnik mógłby się zmierzyć z Denisem Labrygą, czy to Dawidem Załęckim.

– Dzisiejszym, chyba bardzo lubianym słowem, jest 'challenge’ – powiedział Sarara reporterowi Fansportu TV. – To jest wyzwanie dla większości z nas. Tak 'challengem’ dla Tomka Sarary było to, czy poradzi sobie w MMA, tak samo tutaj jest 'challengem’, że faktycznie – mamy zawodowca z kimś, kto powiedzmy, ma papiery na dobrego zawodnika, ale nigdy kariery zawodowej nie zrobił. Weźmy ich zestawmy i zobaczymy, bo to generuje emocje i wydaje mi się, że faktycznie: jest parę zestawień, które mogłyby być naprawdę naprawdę ciekawe.

Ja zawsze lubiłem wychodzić do walki w postaci takiego underdoga, niż faworyta. Bo jak jesteś faworytem, to za każdym razem jest ta sama śpiewka: dobra, wygrałeś, bo miałeś wygrać. Ale nie daj boże przegrasz, to k**wa, świat się wali, co to się wydarzyło? Więc trzeba bronić pozycji i tyle, ale jestem na to gotowy.

Na kontrakcie w High League znajduje się też Mateusz Kubiszyn. Znakomity kickbokser również znajduje się na radarze Tomasza Sarary, który nie ukrywa, że jest bardzo chętny na takie zestawienie.

Sprawdź!  (VIDEO) Artur Szpilka typuje walki Załęckich na High League 3. Wskazał swoich faworytów

Nietaktem byłoby z mojej strony teraz go pominąć. To nie jest postać, którą gdzieś tam szukam ze świecą w nocy i gdzieś jest to jakiś 'cel numer jeden’. Ale gdybym mógł wybrać z zawodników High League’a, no to wiadomo, że najbardziej flagową [postacią] dzisiaj, najmocniejszym za nazwiskiem jest Mateusz Kubiszyn. I tak, no takie zestawienie właściwie wydaje mi się obowiązkowe.

Kursy bukmacherskie na High League 7: Tomasz Sarara vs Michał Pasternak

Wszystkie walki High League 7 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  (VIDEO) Alan Kwieciński pokonany przez Denisa Załęckiego! Pokazał wielkie serce do walki!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.