High League

Labryga o Załęckich: „Dawid ma jaja. Denisowi brakuje charakteru i niech uczy się od starego”

W minioną środę odbyła się pierwsza konferencja przed czerwcową galą High League 7, podczas której w akcji ponownie zobaczymy Denisa Labrygę.

Kibice liczyli na to, że zobaczymy pojedynek Labrygi, nie z Dawidem, tylko jego synem Denisem. Ten jednak w ostatniej walce przegrał przez dyskwalifikację, a do tego odnowiła się jego kontuzja. „Bad Boy” musiał przejść operacje i czeka go rehabilitacja.

Labryga mocno o Załęckim

Po konferencji w wywiadzie dla MMA-BNB Labryga z szacunkiem wypowiedział się na temat swojego rywala, jednak przy okazji wbił mocną szpilkę w Denisa. Stwierdził, że brakuje mu charakteru i doradził, by wziął przykład ze swojego ojca:

– Dawid ma jaja i charakter. Denisowi charakteru brak, ale też zdrowia mu brak i wszystkiego mu brak. Małolat ma braki i niech się lepiej uczy od starego, bo starego wiecznie nie będzie. Myślisz, że on to przyjmie pokornie? On jest ciężkim gościem i zrównoważyć można go tylko w klatce, jak dostanie bęcki i wtedy może to przemyśli.

Następnie został dopytany o słowa Denisa, który stwierdził, że gdyby nie kontuzja, to zakończyłby karierę Artura Szpilki – Brednie. Brednie… po prostu brak mi słów. Kto tak gada? Na pewno niezrównoważony gościu.

Kursy bukmacherskie na High League 7: Denis Labryga vs Dawid Załęcki

Wszystkie walki High League 7 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Okniński o starciu Załęcki vs Omielańczuk: "Ja nie stanę w narożniku. Mówiłem, żeby nie brał tej walki, jest za wcześnie"

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.