High League

Denis po ogłoszeniu walki ze Szpilką: „Biję się tylko z najlepszymi. Cel mam jeden”

Organizacja High League ogłosiła hitową walkę. Już 17 września dojdzie do emocjonującego starcia pomiędzy Denisem Załęckim i Arturem Szpilką.

Dla „Bad Boya” będzie to drugi pojedynek MMA w karierze. Na gali High League 3 zadebiutował w starciu z Mateuszem Kubiszynem. Zawodnicy dali wyrównaną walkę i po trzech rundach „Don Diego” zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

Co ciekawe, starcie ze „Szpilą” odbędzie się na nietypowym dystansie. Fighterzy stoczą trzy rundy po cztery minuty. Normalnie w przypadku pojedynku freakowego odsłony trwają trzy minuty, natomiast w zawodowym MMA pięć.

Denis po ogłoszeniu walki ze Szpilką

Po ogłoszeniu walki Denis Załęcki zamieścił wpis, w którym odniósł się do nachodzącego starcia. Zapowiedział, że po ostatniej porażce z Mateuszem Kubiszynem nigdy więcej nie pozostawi decyzji w rękach sędziów. W kolejnym pojedynku będzie więc próbował znokautować byłego pięściarza.

– Mam 25 lat i wiele czasu, by się rozwijać i stawać się lepszym. Cel mam jeden – zostać mistrzem. Może nie będzie to dzisiaj czy jutro, może nawet nie w następnym roku, ale kiedyś zostanę mistrzem. Biję się tylko z najlepszymi, z czym wiąże się możliwość porażki, jednak każdego dnia jestem o krok bliżej celu, a przede wszystkim jestem lepszy, niż byłem dnia poprzedniego. Z poprzedniej walki wyciągnięte lekcje! Nigdy więcej nie zostawię werdyktu w rękach sędziów. Od 1 sekundy jedynka i do przodu 😈 ANI KROKU WSTECZ!

– A hejterzy? Dalej siedźcie z nosem w telefonie, ale to ja już za 2 miesiące zmierzę się z jednym z najlepszych bokserów w Polsce, a wy możecie co najwyżej to skomentować. To ja jestem tu, gdzie jestem, wy możecie jedynie popatrzeć z dołu, jak wspinam się na sam szczyt! 🏆🧗‍♂️😎 Osoby, które są ze mną i wspierają bez względu na wszystko – moi bliscy, kibice i sponsorzy. Pamiętajcie, że razem pokonujemy przeszkody i mierzymy jeszcze wyżej. Dziękuję, to wy dodajecie mi skrzydeł w tej niełatwej drodze. 🤍

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Pierwsze słowa "Ferrariego" po ciężkim KO! "Przysięgam ci, to dzięki Polakowi!"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Jakoś nie jestem fanem Denisa. Szpilki fanem też nigdy nie byłem. Ciekawa walka. Dwóch cwaniaczków. Jak pójdą się bić a nie macać to może być fajne show.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.